Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
wtorek, 3 października 2017, 10:17

Szymon Kamiński z wizytą u dzieci w Świetlicy KSM

07W zeszły czwartek zawodnik Motoru Szymon Kamiński odwiedził dzieci spędzające wolny czas w Świetlicy Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży mieszczącej się przy Krakowskim Przedmieściu 1 w Lublinie.

Podczas spotkania dzieci miały możliwość przepytania Szymona i dowiedzenia się jak wygląda zawód piłkarza. „Kamyk” opowiedział m.in. jak wyglądały jego początki przygody z piłką nożną oraz jego droga do pierwszej drużyny Motoru. Tradycyjnie, jak podczas każdej tego typu wizyty, nie obyło się bez autografów i wspólnych zdjęć. W drugiej części spotkania dzieci zabrały Szymona na pobliskie boisko, gdzie rozegrany został mecz z udziałem podopiecznych świetlicy oraz zawodnika Motoru Lublin.

Komentarze