Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek (20.10.) w godz. 10:00-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Bilety online na bilety.motorlublin.eu.
środa, 11 października 2017, 18:27

Młodzi Motorowcy przegrywają z Juventą Starachowice

Po ośmiu kolejkach Motor Lublin zajmuje 3. miejsce w ligowej tabeli (fot. Tomasz Lewtak)

W zaległym meczu 6. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17 drużyna Motoru Lublin uległa na własnym boisku zespołowi Juventy Starachowice 1:2.

Jedyną bramkę dla żółto-biało-niebieskich w meczu zdobył Ignacy Zając.

Pomeczowy komentarz trenera Mirosława Komara:Początek meczu w naszym wykonaniu był bardzo słaby. Juventa wyszła do grania agresywniej i była w stanie strzelić nam dwa gole. Pierwsza bramka padła po rzucie rożnym, a druga po rzucie karnym. To ustawiło ten pojedynek. Około 20. minuty zaczęliśmy grać lepiej, przejęliśmy kontrolę nad spotkaniem i mieliśmy kilka okazji. Niestety do przerwy nic z tego nie wyszło. W drugiej odsłonie było podobnie. Częściej utrzymywaliśmy się przy piłce i tworzyliśmy akcje, a rywale mieli kontry na zamknięcie meczu. Udało się zdobyć kontaktowego gola, potem dążyliśmy do remisu, było parę stałych fragmentów, ale nic nie wpadło i jesteśmy niepocieszeni. Musimy popracować nad skutecznością, bo mamy ostatnio z tym problem, a bez tego nie da się wygrywać.*

Centralna Liga Juniorów U-17 (grupa D) – 6. kolejka (mecz zaległy) | 11.10.2017, godz. 14:00, boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – Juventa Starachowice 1:2 (0:2)
Ignacy Zając 70′ – ? 10′, ? 15′ (k.)

Motor: Stępień – Baryła, P. Zbiciak, B. Zbiciak, Giletycz (41′ Wisowski), Futrzyński (78′ Niewęgłowski), Sobstyl (66′ M. Drozd), Grobelski, Banach (52′ Rejmak), Serwin (62′ Zając), Babicz (72′ Łysiak)

Żółte kartki dla Motoru: Przemysław Zbiciak

W najbliższą sobotę (14 października br., godz. 15:00) Motor Lublin podejmował będzie na własnym boisku zespół Stali Mielec.

* – źródło: lubsport.pl