Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
sobota, 14 października 2017, 17:41

Bezbramkowy remis w meczu Motoru ze Stomilem Olsztyn

W meczu Motoru Lublin ze Stomilem Olsztyn widzowie nie obejrzeli ani jednej bramki (fot. Tomasz Lewtak)

W meczu Motoru Lublin ze Stomilem Olsztyn widzowie nie obejrzeli ani jednej bramki (fot. Tomasz Lewtak)

W meczu 11. kolejki Centralnej Ligi Juniorów drużyna Motoru Lublin zremisowała bezbramkowo z zespołem Stomilu Olsztyn.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Jasika:Zagraliśmy dobre spotkanie. Uważam, że był to jeden z najlepszych meczów w tej rundzie. Zabrakło nam skuteczności, przede wszystkim przy stałych fragmentach gry, jak i również ostatniego podania. Mieliśmy swoje sytuacje, wystarczyło tylko strzelić bramkę. Już w pierwszej minucie mieliśmy „setkę”. Stomil nastawił się na głęboką defensywę, zwłaszcza w drugiej połowie spotkania. Jeśli nie potrafi się wygrać, to trzeba zremisować i jechać dalej.

 
Centralna Liga Juniorów (grupa wschodnia) – 11. kolejka | 14.10.2017, godz. 13:00, boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – Stomil Olsztyn 0:0
 

Motor: Karczewski – Kopyciński, Dobrzyński, Kożuchowski (46′ Grzęda), Kraśniewski, Buczek, Kłos, Cichocki, Jaśkiewicz, Rak (75′ Dusiło), Pęcak (60′ Pryliński)

Żółte kartki dla Motoru: Maksymilian Cichocki, Jakub Buczek, Piotr Kożuchowski, Daniel Karczewski

 
W następnej kolejce ligowej młodzi Motorowcy zmierzą się z Wisłą Kraków w meczu wyjazdowym. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 21 października o godzinie 13:00.

Komentarze