sobota, 14 października 2017, 17:56

Juniorzy młodsi zwyciężają w meczu ze Stalą Mielec

Spotkanie ze Stalą Mielec rozegrane zostało na bocznym boisku Areny Lublin (fot. Tomasz Lewtak)

Spotkanie ze Stalą Mielec rozegrane zostało na bocznym boisku Areny Lublin (fot. Tomasz Lewtak)

W meczu 9. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17 drużyna Motoru Lublin pokonała zespół Stali Mielec 1:0.

Trafienie dające zwycięstwo żółto-biało-niebieskim zaliczył Maciej Drozd.

Pomeczowy komentarz trenera Mirosława Komara:Pierwsza połowa meczu była bardzo przyzwoita w naszym wykonaniu, żeby nie powiedzieć dobra. Mieliśmy w miarę niezły sposób na granie w postaci rozrzucania piłki w boczne sektory boiska. Standardowo trochę szwankowało nam wykończenie akcji, ale dało się na to patrzeć, wyglądało to przyzwoicie. Piłkarze Stali Mielec bronili się, próbowali grania z kontry, ale wielkiej krzywdy, przynajmniej w pierwszej połowie, nie byli w stanie nam zrobić. Druga połowa do pewnego momentu w miarę niezła, dopóki nie musieliśmy dokonywać wymuszonych zmian, przez co uciekła nam jakość grania. Cofnęliśmy się, Stal zaczęła grać odważniej, prościej, próbować wrzutek. Nerwowa końcówka meczu, ale z przebiegu spotkania byliśmy zespołem lepiej grającym w piłkę i wydaję mi się, że zasłużyliśmy na to jednobramkowe zwycięstwo.

 
Centralna Liga Juniorów U-17 (grupa D) – 9. kolejka | 14.10.2017, godz. 15:00, boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – Stal Mielec 1:0 (0:0)
Maciej Drozd 61′
 

Motor: Ukalisz – Baryła, Zbiciak B., Zbiciak P., Giletycz (55′ Wisowski), Banach (50′ Rejmak), Drozd, Sobstyl (63′ Futrzyński), Serwin (80’+4 Zając), Grobelski (72′ Łysiak), Babicz

Żółta kartka dla Motoru: Grobelski

 
W kolejnym meczu ligowym żółto-biało-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z Karpatami Krosno. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 22 października o godz. 14:00.


Akademia Piłkarska Motor Lublin - razem budujemy przyszłość
Komentarze