niedziela, 15 października 2017, 16:57

Motor wygrywa w Sandomierzu z Wisłą

Spotkanie Motoru z Wisłą rozegrane zostało na Miejskim Stadionie Sportowym w Sandomierzu (fot. twitter.com/lbartnicki)

W meczu 12. kolejki III ligi Motor Lublin pokonał w Sandomierzu miejscową Wisłę 1:0.

Bramkę na wagę zwycięstwa dla Motoru zdobył w 79. minucie spotkania Konrad Nowak.

Pomeczowy komentarz trenera Marcina Sasala:Wiedzieliśmy, że będzie to trudny mecz. Płyta boiska, przed którą przestrzegały nas inne zespoły, nie pozwalała na to, żeby grać kombinacyjną piłkę. Stąd też ustawienie zespołu zupełnie inne niż dotychczas. Zmiany, które zrobiliśmy trochę inaczej nas ustawiły, bardziej ofensywnie. Myślę, że pierwsza połowa była wyrównana, obie drużyny starały się nie stracić bramki, sytuacji było bardzo niewiele. Stuprocentowej praktycznie nie było żadnej z obu stron. Czekaliśmy na swoją szansę i po kilku próbach z lewej strony udało się nam jedną wykorzystać. Świetne dośrodkowanie Dawida Dzięgielewskiego, strzał Konrada Nowaka, myślę, że nie do obrony. Zespół pokazał determinację i wolę walki. Mimo tego, iż było kilka indywidualności w naszym zespole, to jednak wygrała drużyna i wszyscy zasłużyli na 3 punkty.

III liga – 12. kolejka | 15.10.2017, godz. 15:00, Sandomierz
Wisła Sandomierz – Motor Lublin 0:1 (0:0)
Konrad Nowak 79′

Motor: Socha – Szkatuła (54′ Oziemczuk), Gieraga, Tadrowski, Michota, Słotwiński, Tymosiak, Majkowski (77′ Dzięgielewski), Korczakowski (54′ Kamiński), Kaczmarek, Kozban (54′ Nowak)

Żółte kartki dla Motoru: Kamiński

W najbliższą sobotę (21 października) Motor podejmował będzie na Arenie Lublin drużynę Chełmianki. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.