sobota, 21 października 2017, 19:16

Motor wciąż zwycięski na Arenie Lublin!

Radość piłkarzy Motoru po zwycięskiej bramce Dawida Dzięgielewskiego (fot. Tomasz Lewtak)

W meczu 13. kolejki III ligi drużyna Motoru pokonała na Arenie Lublin zespół Chełmianki 1:0.

Bramkę dającą 3 punkty żółto-biało-niebieskim strzelił w 87. minucie spotkania Dawid Dzięgielewski.

III liga – 13. kolejka | 21.10.2017, godz. 17:00, Arena Lublin
Motor Lublin – Chełmianka 1:0 (0:0)
Dawid Dzięgielewski 87′

Motor: Socha – Michota, Tadrowski, Gieraga, Szkatuła (46′ Tymosiak), Słotwiński, Korczakowski (68′ Tkaczuk), Kaczmarek, Oziemczuk (72′ Kamiński), Majkowski (55′ Dzięgielewski), Nowak (65′ Kozban)

Chełmianka: Drzewiecki – Jabkowski, Wołos, Chodziutko, D. Niewęgłowski, Pritulak (88′ Chariasz), Kobiałka, Uliczny, Kompanicki, Kotowicz (62′ Budzyński), Banaszak

Żółte kartki: Patryk Słotwiński, Tomasz Tymosiak (Motor) – Michał Budzyński x2 (Chełmianka)

Czerwone kartki: Julien Tadrowski w 75. minucie za faul (Motor) – Michał Budzyński w 83. minucie za drugą żółtą