Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
niedziela, 22 października 2017, 15:17

Cenny remis juniorów z Wisłą Kraków

Bramkę dającą Motorowi punkt w meczu z Wisłą Kraków zdobył Krzysztof Jaśkiewicz (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Bramkę dającą Motorowi punkt w meczu z Wisłą Kraków zdobył Krzysztof Jaśkiewicz (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W sobotę juniorzy starsi Motoru Lublin zagrali istotne w kontekście walki o utrzymanie spotkanie z Wisłą Kraków. „Biała Gwiazda” jest jednym z poważnych kandydatów do pozostania w Centralnej Lidze Juniorów, a z jej trudnego terenu młodzi żółto-biało-niebiescy wywieźli wczoraj cenny remis 1:1.

Pomeczowy komentarz trenera Wojciecha Stefańskiego (II trener zespołu): Zagraliśmy jeden z najlepszych meczów w tym sezonie. W pierwszej połowie byliśmy dużo lepsi i mogliśmy zdobyć więcej niż jedną bramkę, mieliśmy wiele sytuacji podbramkowych. W drugiej części gra się wyrównała, żadna drużyna nie miała zbyt wiele okazji strzeleckich, ale wciąż to my stwarzaliśmy większe zagrożenie. Jestem bardzo zadowolony z chłopaków, zagrali bardzo dobry mecz i pokazali charakter. Pochwała należy się całej drużynie.

 
Centralna Liga Juniorów (grupa wschodnia) – 12. kolejka | 21.10.2017, godz. 13:00, Zabierzów
Wisła Kraków – Motor Lublin 1:1 (1:1)
Plewka 14′ – Jaśkiewicz 11′
 

Motor: Karczewski – Kraśniewski, Dobrzyński, Kożuchowski, Kopyciński – Kłos (88′ Bonat), Buczek – Jaśkiewicz, Grzęda (55′ Pryliński), Pęcak (70′ Florek) – Rak (65′ Dusiło)

Żółta kartka dla Motoru: Grzęda

 
W kolejnym meczu gracze Motoru zagrają z MOSP-em Białystok. Spotkanie odbędzie się 29 października (niedziela) o godz. 12 na bocznym boisku Areny Lublin.

Komentarze