niedziela, 22 października 2017, 17:05

Juniorzy młodsi Motoru wiceliderem tabeli w CLJ U-17

W następnej kolejce ligowej żółto-biało-niebiescy zmierzą się z liderującą w tabeli Koroną Kielce (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W następnej kolejce ligowej żółto-biało-niebiescy zmierzą się z liderującą w tabeli Koroną Kielce (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Motor Lublin wiceliderem Centralnej Ligi Juniorów Młodszych! Podopieczni Mirosława Komara wspięli się na drugie miejsce w tabeli grupy D dzięki niedzielnej wygranej 2:0 z Karpatami w Krośnie.

Pomeczowy komentarz trenera Mirosława Komara:Mecz był bardzo wyrównany i stał na dobrym poziomie. Karpaty były wymagającym przeciwnikiem, momentami przeważały, miały również dwie dobre sytuacje do zdobycia bramki. My także stworzyliśmy wiele okazji podbramkowych, ale mieliśmy więcej szczęścia.

 
Centralna Liga Juniorów U-17 (grupa D) – 10. kolejka | 22.10.2017, godz. 14:00, Krosno
Karpaty Krosno – Motor Lublin 0:2 (0:1)
Giletycz 12′, Babicz 71′
 

Motor: Ukalisz – Baryła, B. Zbiciak, P. Zbiciak, Giletycz, Futrzyński (65′ Wisowski), Drozd, Sobstyl, Banach (56′ Rejmak), Serwin (60′ Zając), Babicz (72′ Łysiak)

 
W kolejnym meczu ligowym żółto-biało-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z liderem tabeli Koroną Kielce. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 28 października o godz. 12:00. W przypadku zwycięstwa w Kielcach Motorowcy awansują na pozycję lidera tabeli.


Komentarze