Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 21.09 w godz. 9:30-18:30, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
piątek, 27 października 2017, 12:37

Motorowcy z wizytą w Przedszkolu Integracyjnym nr 39 w Lublinie

W czwartkowe przedpołudnie (26 października) zawodnicy Motoru Lublin – Przemysław Szkatuła i Szymon Kamiński wraz z koordynatorami ośrodka Kibice Razem odwiedzili Przedszkole Integracyjne nr 39 mieszczące się przy ul. Balladyny 14 w Lublinie.

Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej rozmowy zawodników z przedszkolakami. Maluchy miały możliwość przepytania Przemka oraz Szymona i dowiedzenia się m.in. w jakim wieku zaczęli swoją przygodę z piłką nożną, jak wygląda typowy dzień zawodnika Motoru, czy też gdzie i ile razy w tygodniu trenują piłkarze. W drugiej części wizyty przedszkolaki mogły sprawdzić się w roli wykonawców rzutów karnych, które bronili Motorowcy. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem grupowym oraz zaproszeniem skierowanym do wszystkich maluchów do udziału w zajęciach Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin.

Serdecznie dziękujemy Przedszkolu Integracyjnemu nr 39 w Lublinie za zaproszenie! Do zobaczenia podczas kolejnej wizyty!

Komentarze