Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
niedziela, 29 października 2017, 15:15

Juniorzy starsi w bezpiecznej strefie

Bramki dla Motoru w meczu z MOSP Białystok strzelali Bartłomiej Tkaczuk, Maksymilian Cichocki oraz Jakub Pryliński (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Bramki dla Motoru w meczu z MOSP Białystok strzelali Bartłomiej Tkaczuk, Maksymilian Cichocki oraz Jakub Pryliński (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Juniorzy starsi Motoru Lublin wygrali z MOSP Białystok 3:0 i awansowali na piąte miejsce w tabeli grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów. Żółto-biało-niebiescy opuścili tym samym strefę spadkową.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Jasika: Mimo tego, że od rana padał deszcz, murawa była w bardzo dobrym stanie. Nie widać było żadnych kałuż, bo boisko jest dobrze odwodnione. Jeśli chodzi o warunki atmosferyczne, przeszkadzać mógł tylko silny wiatr. Jeśli chodzi o sam mecz, to szybko strzeliliśmy bramkę z rzutu karnego i grało się łatwiej. MOSP zagrażał nam głównie po stałych fragmentach gry. W drugiej połowie spokojnie kontrolowaliśmy już przebieg spotkania, czekaliśmy tylko aż wpadnie druga bramka. Wygrana cieszy, bo udało się wskoczyć na piąte, bezpieczne miejsce w tabeli i jesteśmy nieco spokojniejsi.

 
Centralna Liga Juniorów (grupa wschodnia) – 13. kolejka | 29.10.2017, godz. 12:00, boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – MOSP Białystok 3:0 (1:0)
Tkaczuk 3′, Cichocki 72′, Pryliński 85′
 

Motor: Karczewski – Kopyciński, Cichocki, Dobrzyński, Kraśniewski, Buczek (85′ Dusiło), Kłos (75′ Bonat), Jaśkiewicz, Grzęda (60′ Pryliński), Tkaczuk (46′ Pęcak), Rak

W 3. minucie Bartłomiej Tkaczuk nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił).

 
W kolejnym meczu gracze Motoru zagrają z UKS SMS Łódź. Spotkanie odbędzie się 4 listopada (sobota) o godz. 11 w Łodzi.

Komentarze