sobota, 4 listopada 2017, 14:08

Juniorzy starsi wracają z Łodzi bez punktów

Szymon Rak (w środku) zdobył bramkę z rzutu karnego, ale to nie wystarczyło do zwycięstwa (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Szymon Rak (w środku) zdobył bramkę z rzutu karnego, ale to nie wystarczyło do zwycięstwa (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Nie udało się juniorom starszym Motoru Lublin odskoczyć strefie spadkowej w tabeli grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów. Żółto-biało-niebiescy przegrali na wyjeździe z UKS SMS Łódź 1:2.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Jasika:Zabrakło nam koncentracji na początku i gospodarze szybko otworzyli wynik. Na szczęście nie położyliśmy się, mieliśmy wiele okazji i wyrównaliśmy. Wynik remisowy byłby sprawiedliwy, jednak w końcówce popełniliśmy błędy indywidualne i UKS SMS wygrał to spotkanie. Porażka boli tym bardziej, że decydującego gola straciliśmy w ostatniej minucie.

 
Centralna Liga Juniorów (grupa wschodnia) – 14. kolejka | 04.11.2017, godz. 11:00, Łódź
UKS SMS Łódź – Motor Lublin 2:1 (1:0)
? 2′, ? 90′ – Szymon Rak 63′ (k.)
 

Motor: Karczewski – Kopyciński, Cichocki, Dobrzyński, Kraśniewski, Buczek, Kłos, Grzęda (55′ Dusiło), Rak, Jaśkiewicz, Pęcak (70′ Florek)

 
W następnej kolejce ligowej Motor zmierzy się na wyjeździe z drużyną Stali Rzeszów (niedziela, 12 listopada, godz. 12:00).

Komentarze