Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
środa, 8 listopada 2017, 15:25

Paweł Socha z wizytą w Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie

W poniedziałkowe popołudnie (6 listopada) Paweł Socha odwiedził Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie, aby zachęcić uczniów do udziału w wolontariacie w lubelskich klubach sportowych.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji dotyczącej wolontariatu w instytucjach sportowych oraz wykorzystania potencjału wolontariuszy w działaniach marketingowo-promocyjnych. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertą Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin (http://wolontariatsportowy.com/lublin/). W drugiej części wizyty uczniowie mieli szansę przepytać Pawła i dowiedzieć się m.in. w jakim wieku zaczął swoją przygodę z piłką nożną, jak wygląda typowy dzień zawodnika Motoru, czy też gdzie i ile razy w tygodniu trenują piłkarze. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem grupowym.

Komentarze