piątek, 10 listopada 2017, 12:43

Sieć supermarketów Aldik sponsorem Motoru Lublin!

Prezes Motoru Lublin Leszek Bartnicki oraz Prezes Zarządu Aldik Nova Sp. z o.o. Tomasz Alot (fot. Tomasz Lewtak)

Prezes Motoru Lublin Leszek Bartnicki oraz Prezes Zarządu Aldik Nova Sp. z o.o. Tomasz Alot (fot. Tomasz Lewtak)

W piątek na konferencji prasowej na Arenie Lublin zaprezentowany został nowy sponsor Motoru Lublin, którym została firma Aldik Nova Sp. z o.o. – właściciel sieci supermarketów Aldik.

Najważniejszym punktem nawiązanej współpracy jest wprowadzenie do oferty supermarketów sieci Aldik bezpłatnych kart lojalnościowych sygnowanych herbem Motoru Lublin. Każda karta posiada specjalny kod kreskowy, który należy zeskanować przed płatnością w kasie supermarketów. Kupując z kartą lojalnościową w sieci Aldik wspierasz Motor Lublin – część kwoty z Twoich zakupów trafi bowiem na konto klubu!

Dystrybucja kart będzie prowadzona:

  • w trakcie zaplanowanych spotkań promocyjnych w sklepach Aldik (szczegóły poniżej),
  • w siedzibie klubu na Arenie Lublin (ul. Stadionowa 1, codziennie w godz. 10-16),
  • w kasach biletowych Areny Lublin przed meczem z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (sobota, 18 listopada, godz. 17, kasy czynne od godz. 10) oraz przy wejściach na sektory stadionu (od godz. 16).

IMG_7441_2

Ponadto, we współpracy z naszym nowym Partnerem, przygotowaliśmy serię wydarzeń promocyjnych. Już w następnym tygodniu w supermarketach Aldik odbędą się trzy spotkania z piłkarzami Motoru Lublin:

  • Poniedziałek, 13 listopada, godz. 18-19, Supermarket Aldik przy al. Spółdzielczości Pracy 36 (Galeria Olimp)
  • Czwartek, 16 listopada, godz. 19-20, Supermarket Aldik przy ul. Nałkowskich 124
  • Czwartek, 16 listopada, godz. 19-20, Supermarket Aldik przy ul. Gospodarczej 3

W trakcie spotkań będzie można zakupić klubowy gadżet, wziąć autograf, zamienić kilka słów i zrobić sobie zdjęcie z zawodnikami pierwszej drużyny Motoru Lublin.

Ponadto w czwartek, 16 listopada, w godz. 16-21 w Supermarketach Aldik przy ul. Nałkowskich 124 oraz ul. Gospodarczej 3 prowadzona będzie sprzedaż biletów na mecz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (sobota, 18 listopada, godz. 17, Arena Lublin).

To tylko część akcji, jakie Klub przygotował w porozumieniu z siecią Aldik. O kolejnych informować będziemy w kolejnych tygodniach.

W trakcie piątkowej konferencji oficjalną umowę o współpracy parafowali Prezes Zarządu Motor Lublin S.A. Leszek Bartnicki oraz Prezes Zarządu Aldik Nova Sp. z o.o. Tomasz Alot.

IMG_7377

Sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych Aldik powstała w 1991 roku w Lublinie. Obecnie w skład sieci wchodzi 30 sklepów na terenie województwa lubelskiego (m.in. Lublin, Zamość, Lubartów) oraz mazowieckiego (Warszawa, Pruszków). Sklepy sieci Aldik lokowane są głównie wewnątrz dużych osiedli mieszkaniowych. Sieć szczyci się wysoką jakością obsługi klienta oraz nowoczesnym i estetycznym wystrojem sklepów. Aldik połączył dobre ceny, wysoką jakość i przyjemność zakupów, co potwierdzają klienci w ankietach i swoich opiniach.

Tagi:
Komentarze