sobota, 11 listopada 2017, 20:22

Wysoka porażka młodych Motorowców z Juventą Starachowice

Juventa Starachowice pokonując Motor zapewniła sobie miejsce w wiosennych rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-17 (facebook.com/juventastarachowice)

Juventa Starachowice pokonując Motor zapewniła sobie miejsce w wiosennych rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-17 (facebook.com/juventastarachowice)

W sobotnim meczu wyjazdowym 13. kolejki Centralnej Ligi Juniorów Młodszych U-17 zespół Motoru Lublin uległ drużynie Juventy Starachowice 0:5.

Żółto-biało-niebiescy na jedną kolejkę przed końcem jesiennej rywalizacji w Centralnej Lidze Juniorów U-17 zajmują 4. miejsce w tabeli i są już pewni gry w tych rozgrywkach wiosną przyszłego roku.

Pomeczowy komentarz trenera Mirosława Komara:Z Juventą nie mogliśmy zagrać w najmocniejszym składzie, jednak nie usprawiedliwia to tak wysokiej porażki. Sam mecz był wyrównany, ale to w drużynie ze Starachowic widać było więcej jakości. Gospodarze wykorzystywali stwarzane sytuacje, nam się niestety to nie udawało. Byliśmy też słabsi w defensywie od rywala. Przegraliśmy wysoko, jednak różnica pomiędzy naszą drużyną a zespołem Juventy nie była aż tak duża.

 
Centralna Liga Juniorów U-17 (grupa D) – 13. kolejka | 11.11.2017, godz. 12:00, Starachowice
Juventa Starachowice – Motor Lublin 5:0 (2:0)
Wiktor Śmigielski 4′, Jakub Gurski 24, 60′, Klaudiusz Marzec 70′, Jakub Kalisz 74′
 

Motor: Ukalisz – Wisowski, P. Zbiciak, Futrzyński, Giletycz, M. Drozd, Grobelski, Banach (50′ Ćwik), Babicz (60′ Niewęgłowski), Zając, Serwin (23′ Kotko)

Żółte kartki dla Motoru: brak

 
W przyszłą sobotę (18 listopada, godz. 12:00) Motor Lublin zmierzy się na własnym boisku z drużyną Cracovii. Będzie to ostatnie spotkanie żółto-biało-niebieskich w tym roku.

Komentarze