sobota, 25 listopada 2017, 14:35

Zwycięstwo juniorów starszych z Wisłą Płock na zakończenie rundy jesiennej CLJ

wislamotorW meczu 17. kolejki Centralnej Ligi Juniorów zespół Motoru Lublin pokonał na wyjeździe drużynę Wisły Płock 1:0.

Bramkę dającą zwycięstwo żółto-biało-niebieskim zdobył w 17. minucie spotkania Wiktor Kłos. Asystę przy trafieniu zaliczył Szymon Rak.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Jasika: – Zagraliśmy niezły mecz, chociaż było za dużo niedokładności w ofensywie. Kreowaliśmy mało sytuacji, zwłaszcza w drugiej połowie spotkania. Nie mogliśmy zamknąć meczu drugą bramką. Cieszy jednak fakt, że Wiktor Kłos stworzył sobie sytuacje do strzelenia zwycięskiego gola. Myślę, że było to zasłużone zwycięstwo na koniec rundy. 28 punktów zdobyte jesienią, to pula, która cieszy. Teraz z niecierpliwością czekamy na wiosnę.

Centralna Liga Juniorów (grupa wschodnia) – 17. kolejka | 25.11.2017, godz. 12:00, Płock
Wisła Płock – Motor Lublin 0:1 (0:1)
Wiktor Kłos 17′

Motor: Karczewski – Kraśniewski, Cichocki, Dobrzyński, Baryła, Pęcak (57′ Pryliński), Buczek, Kłos, Tkaczuk (76′ Dusiło), Jaśkiewicz (89′ Florek), Rak (86′ Pupeć)

Żółte kartki dla Motoru: Rak, Tkaczuk

Było to ostatnie spotkanie żółto-biało-niebieskich w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 Centralnej Ligi Juniorów. W pierwszym meczu rundy wiosennej (10-11 marca 2018 roku) Motor podejmował będzie drużynę Korony Kielce.