Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
wtorek, 5 grudnia 2017, 10:38

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Dziękujemy za wasze wsparcie!

CWS ML 1200x6285 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Praca wolontariuszy stanowi stanowi bezcenną pomoc przy organizacji wydarzeń sportowych przez Motor Lublin.

Bez wsparcia młodych ludzi, pełnych zapału i chęci do pomocy w rozwijaniu lubelskiej piłki, organizacja spotkań żółto-biało-niebieskich na Arenie Lublin nie mogłaby odbywać się tak płynnie i bezproblemowo.

Wolontariusze pomagają przy przygotowaniu stadionu do zawodów, wspierają działania klubowego Biura Prasowego czy służą pomocą kibicom wchodzącym na stadion. Ich zaangażowanie jest cenne także przy organizacji innych wydarzeń sportowych, na przykład prezentacji drużyny.

Dziękujemy wszystkim członkom wolontariatu za okazywane wsparcie. Swoją pracą dokładacie cegiełkę do rozwoju Motoru Lublin oraz lubelskiej piłki nożnej!


A może Ty chciałbyś zostać wolontariuszem na meczach Motoru Lublin? Aby wspierać nas w organizacji wydarzeń sportowych, należy zgłosić się do Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin, wypełniając formularz rejestracyjny, dostępny na stronie: wolontariatsportowy.com/lublin.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://motorlublin.eu/wolontariat/

Komentarze