Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
piątek, 8 grudnia 2017, 11:50

Centrum Wolontariatu Sportowego podsumowało rok 2017

DSCN5513W ubiegły wtorek (5 grudnia) w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyło się podsumowanie tegorocznej działalności Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin.

Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin działa już od dwóch lat. Wielu z lubelskich wolontariuszy pomaga przy oraganizacji domowych meczów Motoru. 5 grudnia, czyli w Międzynarodowy Dzień Wolontariusza podsumowana została działalność CWS w roku 2017. Najaktywniejsi i wyróżniający się wolontariusze zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami. Z kolei kluby sportowe z naszego miasta, które współpracują z CWS otrzymały podziękowania w formie statuetek za aktywną współpracę i rozwój wolontariatu sportowego w Lublinie. Jedną ze statuetek otrzymał również Motor.

Wielu z nagrodzonych wolontariuszy aktywnie pomaga przy organizacji domowych meczów Motoru Lublin. Dzięki ich zaangażowaniu oraz bezinteresownej pomocy możemy prezentować wysoki poziom organizacyjny podczas każdego spotkania na Arenie Lublin. Dlatego też z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim wolontariuszom, którzy dotychczas pomagali nam podczas dni meczowych. W wielu przypadkach zakulisowa praca jaką wykonujecie jest niewidoczna dla zwykłych kibiców, jednak bez Waszego wsparcia niemożliwe byłoby bezproblemowe przeprowadzenie wydarzenia, jakim jest mecz Motoru na Arenie Lublin. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Aby zostać wolontariuszem naszego Klubu i wspierać nas w organizacji wydarzeń sportowych, należy zgłosić się do Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin, wypełniając formularz rejestracyjny, dostępny na stronie: wolontariatsportowy.com/lublin.

Komentarze