środa, 13 grudnia 2017, 18:26

Podaruj emocje! Kup prezentowy karnet na mecze Motoru Lublin!

Voucher zdjęcieCzy pod choinkę można podarować… emocje? Oczywiście! Kup voucher karnetowy na mecze Motoru i sprezentuj bliskiej osobie gorączkę piłkarskich przeżyć na spotkaniach najlepszej drużyny piłkarskiej w Lublinie!

Nie masz pomysłu na prezent? Skarpetki, perfumy, kolejny sweter wydają się być nudne? Mamy na to sposób – voucher na karnet na mecze Motoru Lublin w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018 to dobry patent na nietypowy, ciekawy prezent.

Karnet pozwoli na wejście na wszystkie 9 spotkań ligowych, które Motor Lublin zagra na własnym stadionie wiosną 2018 roku. Ramowy terminarz spotkań dostępny jest tutaj: Ramowy terminarz rundy wiosennej 2018.

Sprzedaż voucherów prowadzona jest wyłącznie w siedzibie Motoru na Arenie Lublin (ul. Stadionowa 1, wejście od strony Parku Ludowego na wysokości parkingu C) w dni powszednie w godz. 10:00-16:00. Sprzedaż bonów potrwa do 29 grudnia.

Realizacji voucherów świątecznych będzie można dokonywać w siedzibie klubu od dnia rozpoczęcia sprzedaży karnetów na mecze rundy wiosennej sezonu 2017/2018, czyli od 1 lutego 2018 roku.

Co ważne, za voucher zapłacisz mniej, niż za karnet z otwartej sprzedaży. Kupując świąteczny bon karnetowy dostaniesz gratisowe wejście na DWA mecze Motoru Lublin (cena karnetu z otwartej sprzedaży gwarantuje jeden gratisowy mecz).

Klub prowadzi również sprzedaż świątecznych pakietów klubowych gadżetów. Szczegóły oferty tutaj: Świąteczne pakiety gadżetów.

 

Cennik voucherów świątecznych:

cennik voucherow

Tagi:
Komentarze