Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
sobota, 16 grudnia 2017, 16:09

Paweł Socha i Szymon Rak na świątecznym pikniku w Galerii Orkana (zdjęcia)

W sobotnie popołudnie zawodnicy Motoru Lublin, Paweł Socha i Szymon Rak, odwiedzili Galerię Orkana, gdzie odbył się piknik z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

W trakcie imprezy najmłodsi uczestnicy pikniku, wspólnie z zawodnikami Motoru Lublin, malowali świąteczne ozdoby. Na dekorowanych bombkach, które wkrótce zawisną na choince znajdującej się w Galerii Orkana, najczęściej pojawiały się trzy kolory: żółty, biały i niebieski. Dzieci razem z Pawłem i Szymonem napisały również listy do Świętego Mikołaja, które trafiły później do skrzynki pocztowej. Starsi uczestnicy wydarzenia mieli z kolei możliwość spróbowania swoich sił na specjalnym rowerze stacjonarnym, wspierając wcześniej Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia datkiem do puszki. Osoby, które pokonały na rowerze wirtualny dystans 200 metrów w najkrótszym czasie w nagrodę otrzymały od Galerii Orkana świąteczne drzewka.

fot. Tomasz Lewtak

Komentarze