Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
czwartek, 21 grudnia 2017, 15:55

Fryderyk Janaszek powołany na turnus Zimowej Akademii Młodych Orłów

amo-640x360Zawodnik Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin, Fryderyk Janaszek, otrzymał drugie już powołanie na Zimową Akademię Młodych Orłów – konsultacyjne zgrupowanie dla przyszłych reprezentantów Polski. Poprzednio wziął udział w turnusie, który odbył się na początku 2017 roku.

Janaszek jest zawodnikiem drużyny rocznika 2004 AP Motoru Lublin, prowadzonej przez trenera Rafała Weja. Pod koniec sierpnia wspólnie z kolegami zdobył brązowy medal nieoficjalnych mistrzostw Polski Nike Premier Cup.

Zimowa Akademia Młodych Orłów to zgrupowanie konsultacyjne, które ma na celu wyłonienie przyszłych reprezentantów Polski U14/U15. Turnus w 2018 roku odbędzie się w Bydgoszczy i potrwa od 20 do 27 stycznia. Łącznie w zgrupowaniu weźmie udział 40 zawodników z rocznika 2004, występujących w klubach z całego kraju.

Na ZAMO, oprócz Janaszka, pojedzie jeszcze jeden zawodnik z województwa lubelskiego – to Arkadiusz Krzyżanowski z BKS-u Lublin.

Fryderykowi oraz pozostałym zawodnikom gratulujemy powołań i życzymy sukcesów w narodowych barwach!

Komentarze