Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
czwartek, 21 grudnia 2017, 14:27

Świąteczne spotkanie biznesowe Sponsorów i Partnerów Motoru Lublin (zdjęcia)

W ubiegły piątek (15 grudnia br.) w Perła Sport Pubie na Arenie Lublin odbyło się świąteczne spotkanie biznesowe Sponsorów i Partnerów Motoru Lublin.

Na samym początku spotkania, w obecności przedstawicieli firm wspierających Motor, a także Zastępcy Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Komorskiego, zaprezentowany został nowy zawodnik naszego klubu, Marcin Burkhardt. Obecni w Perła Sport Pubie goście mieli możliwość poznania i porozmawiania z 10-krotnym reprezentantem Polski, który od wiosny bronił będzie żółto-biało-niebieskich barw.

Następnie Prezes Zarządu Motoru Lublin Leszek Bartnicki podsumował rok 2017 – na ekranach w pubie Perły wyświetlona została multimedialna prezentacja przedstawiająca najważniejsze fakty z kończącego się roku, dotyczące pierwszej drużyny, drużyn juniorskich występujących na szczeblu centralnym oraz Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin.

Po części oficjalnej wszyscy goście przełamali się tradycyjnym opłatkiem i złożyli sobie życzenia świąteczne. Dalsza część spotkania przebiegła pod znakiem wspólnych rozmów i podsumowań przy wigilijnym stole.

Poniżej prezentujemy krótką fotorelację z tego wydarzenia.

Komentarze