czwartek, 21 grudnia 2017, 14:27

Świąteczne spotkanie biznesowe Sponsorów i Partnerów Motoru Lublin (zdjęcia)

W ubiegły piątek (15 grudnia br.) w Perła Sport Pubie na Arenie Lublin odbyło się świąteczne spotkanie biznesowe Sponsorów i Partnerów Motoru Lublin.

Na samym początku spotkania, w obecności przedstawicieli firm wspierających Motor, a także Zastępcy Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Komorskiego, zaprezentowany został nowy zawodnik naszego klubu, Marcin Burkhardt. Obecni w Perła Sport Pubie goście mieli możliwość poznania i porozmawiania z 10-krotnym reprezentantem Polski, który od wiosny bronił będzie żółto-biało-niebieskich barw.

Następnie Prezes Zarządu Motoru Lublin Leszek Bartnicki podsumował rok 2017 – na ekranach w pubie Perły wyświetlona została multimedialna prezentacja przedstawiająca najważniejsze fakty z kończącego się roku, dotyczące pierwszej drużyny, drużyn juniorskich występujących na szczeblu centralnym oraz Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin.

Po części oficjalnej wszyscy goście przełamali się tradycyjnym opłatkiem i złożyli sobie życzenia świąteczne. Dalsza część spotkania przebiegła pod znakiem wspólnych rozmów i podsumowań przy wigilijnym stole.

Poniżej prezentujemy krótką fotorelację z tego wydarzenia.

Komentarze