poniedziałek, 29 stycznia 2018, 14:40

Znamy cennik karnetów na rundę wiosenną sezonu 2017/2018

IMG_0367Już 1 lutego (najbliższy czwartek) rusza sprzedaż karnetów na domowe mecze Motoru Lublin w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018.

Karnety uprawniać będą do wejścia na 9 domowych spotkań ligowych żółto-biało-niebieskich w okresie od marca do czerwca 2018 roku. Szczegółowy terminarz spotkań zostanie opublikowany w najbliższych dniach.

Ceny stałych wejściówek zaczynają się już od 56 zł (karnet ulgowy) i 80 zł (karnet normalny). Szczegółowy cennik poniżej.

 
Karnety nabywać będzie można od 1 lutego:

poprzez internetowy system biletowy na stronie bilety.motorlublin.eu;
w Lombardach Amsterdam 24h przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 (całodobowo);
w siedzibie klubu na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej 1 (w dni robocze w godz. 9:30-16:30).
 

Posiadacze stałych wejściówek na rundę jesienną mogą zakupić karnet na wiosenne mecze z 10% zniżką. Sprzedaż zniżkowych karnetów prowadzona jest jedynie w siedzibie klubu na Arenie Lublin.

Od 1 lutego możliwa będzie również wymiana świątecznych voucherów karnetowych, których sprzedaż klub prowadził w grudniu. Aby wymienić voucher na właściwy karnet należy udać się z otrzymanym bonem do siedziby klubu na Arenie Lublin. Wymiana odbywa się nieodpłatnie.

Przypominamy również, iż klub prowadzi sprzedaż grupowych karnetów dla firm. Kupując karnety w ramach specjalnej oferty karnetowej dla firm można otrzymać nawet 20% rabatu w stosunku do standardowej ceny. Więcej informacji znaleźć można tutaj.

 
Cennik karnetów – wiosna 2018 (9 meczów w cenie karnetu):

cennik karnetów wiosna 2018

Karnety obowiązują na wszystkie domowe mecze ligowe Motoru Lublin (9 spotkań), które rozegrane będą w rundzie wiosennej III ligi sezonu 2017/2018 na Arenie Lublin.
 


 
Karnet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom.

Osoby powyżej 70 roku życia oraz dzieci do lat 13. roku życia* mogą zakupić karnet na dowolny sektor (poza sektorami Premium i VIP) za 8 zł.

* – dzieci do lat 13 wchodzą na stadion tylko pod opieką osób dorosłych.

Osoby niepełnosprawne (o znacznym stopniu niepełnosprawności – dawna I grupa) wchodzą na stadion bezpłatnie (oprócz sektora Premium i VIP), jednak uprzednio muszą odebrać darmowy karnet w siedzibie klubu.

Karnet VIP – w cenie karnetu poczęstunek w sali restauracyjnej strefy VIP oraz piwo marki Perła.

Przypominamy, iż na mecze towarzyskie i mecze rozgrywane w ramach Pucharu Polski nie obowiązują karnety, które upoważniają do wstępu jedynie na spotkania ligowe!

 

Arena Lublin


Wyświetl większą mapę

Tagi:
Komentarze