Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
czwartek, 1 lutego 2018, 17:37

Trzeci „strzał” tej zimy. Konrad Kasolik zawodnikiem Motoru Lublin!

Nowy zawodnik żółto-biało-niebieskich Konrad Kasolik oraz Prezes Zarządu Motoru Lublin Leszek Bartnicki (fot. Tomasz Lewtak)

Nowy zawodnik żółto-biało-niebieskich Konrad Kasolik oraz Prezes Zarządu Motoru Lublin Leszek Bartnicki (fot. Tomasz Lewtak)

Sztab szkoleniowy pierwszego zespołu nadal wzmacnia kadrę przed rundą wiosenną sezonu 2017/2018. Nowym graczem Motoru Lublin został były gracz Soły Oświęcim, Konrad Kasolik!

Wychowanek Podbeskidzia Bielsko-Biała urodził się 29 września 1997 roku. Jego nominalną pozycją jest prawa obrona, ale może występować również na środku defensywy. Drużyna z Oświęcimia, w której występował od rundy wiosennej rozgrywek 2014/2015, była jego drugim klubem w profesjonalnej karierze. Przez dwa lata gry dla biało-czerwonych wybiegł na boisko w 40 spotkaniach i zdobył 4 bramki.

Jestem zawodnikiem defensywnym, lubię grać agresywnie i nie unikam kontaktu z przeciwnikiem – przedstawia się Kasolik. Jego atutem jest niewątpliwie wzrost, bowiem mierzy aż 193 cm. – Dlatego staram się odważnie wchodzić w stałe fragmenty gry i próbować strzałów na bramkę – mówi.

20-latek grał przeciwko Motorowi w feralnym meczu w Oświęcimiu z września 2017 roku, gdy Motor przegrał na terenie rywala aż 0:6. – Nie ukrywam, że bardzo „napinaliśmy się” wtedy na ten mecz, zresztą jak każdy w III lidze. Przyjeżdżał do nas Motor Lublin, zdecydowanie najsilniejsza drużyna tej grupy. Czy miałem w związku z tym spotkaniem wątpliwości, gdy zadzwonił prezes Bartnicki? Nie, mecz meczowi nierówny, Motor miał wtedy po prostu słabszy dzień, ale dalej aspiruje do awansu – opowiada Kasolik.


Komentarze