Kup bilet online
Sprzedaż biletów oraz karnetów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - codziennie w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 17.08 w godz. 9:30-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
piątek, 2 lutego 2018, 21:50

W sobotę sparing Motoru z Siarką Tarnobrzeg

Swoje pierwsze w tym roku gry kontrolne Motor rozegrał 27 stycznia w Warszawie, gdzie zmierzył się ze Zniczem Pruszków oraz stołecznym Ursusem (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Swoje pierwsze w tym roku gry kontrolne Motor rozegrał 27 stycznia w Warszawie, gdzie zmierzył się ze Zniczem Pruszków oraz stołecznym Ursusem (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W sobotnie popołudnie żółto-biało-niebiescy zmierzą się w Woli Chorzelowskiej z II-ligową Siarką Tarnobrzeg. Będzie to trzeci mecz kontrolny Motoru w zimowym okresie przygotowawczym.

Motorowcy pierwsze w tym roku spotkania sparingowe rozegrali w zeszłą sobotę (27 stycznia) w Warszawie. Żółto-biało-niebiescy zmierzyli się w trójmeczu ze Zniczem Pruszków (II liga) oraz stołecznym Ursusem (III liga), który był gospodarzem mini turnieju. W swoim pierwszym spotkaniu Motor zremisował z drużyną z Pruszkowa 0:0. Z kolei w drugim meczu lublinianie pokonali popularne „Traktorki” 1:0 po bramce Marcina Burkhardta, co przy remisie 1:1 w sparingu pomiędzy Zniczem i Ursusem, dało żółto-biało-niebieskim zwycięstwo w całych zawodach. Przypomnieć należy, iż wszystkie spotkania w trójmeczu trwały po 45 minut.

Siarka Tarnobrzeg, sobotni przeciwnik Motoru, występuje aktualnie w rozgrywkach II ligi. Po rundzie jesiennej podopieczni trenera Włodzimierza Gąsiora zajmują 6. miejsce w ligowej tabeli, tracąc do liderującego GKS-u Jastrzębie 11 punktów. Z kolei do 4. miejsca, które daje prawo gry w barażu o awans do I ligi, tarnobrzeżanie tracą tylko 2 „oczka”.

Drużyna z Tarnobrzegu przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęła 8 stycznia. Zielono-czarno-żółci rozegrali do tej pory cztery mecze kontrolne, z których wygrali tylko jeden (zwycięstwo 2:1 z Cracovią). W pozostałych trzech spotkaniach sparingowych Siarka uznawać musiała wyższość rywali (przegrane 1:2 z Górnikiem Łęczna, 0:5 z Unią Tarnów i 0:2 z Radomiakiem Radom). Przed startem rundy wiosennej tarnobrzeżanie zagrają jeszcze ze Stalą Rzeszów, Partizanem Bardejov, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Wisłą Sandomierz oraz Resovią.

Sobotni mecz pomiędzy Motorem Lublin a Siarką Tarnobrzeg rozegrany zostanie na boisku w Woli Chorzelowskiej. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:30.

Komentarze