Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
poniedziałek, 5 lutego 2018, 20:58

Piłkarze Motoru rozpoczęli cykl wizyt w ośrodku Kibice Razem

IMG_20180205_182959Zawodnicy Motoru Lublin w składzie Marcin Burkhardt, Paweł Kaczmarek, Radosław Kursa, Kamil Oziemczuk oraz Paweł Socha, odwiedzili w poniedziałek ośrodek Kibice Razem, mieszczący się się przy ul. Noworybnej 3.

Podczas poniedziałkowej wizyty rada drużyny przekazała na ręce obecnych w ośrodku dzieci zakupioną przez zawodników Motoru konsolę do gier, która od dzisiaj dostępna będzie dla wszystkich gości ośrodka Kibice Razem.

W trakcie drugiego tygodnia ferii zimowych piłkarze Motoru odwiedzać będą lubelski ośrodek Kibice Razem każdego dnia. Ośrodek otwarty będzie od godziny 15:00, a zawodnicy pojawiać będą się w nim ok. 17:30. Podczas spotkań można będzie porozmawiać z zawodnikami, wziąć autograf, zrobić sobie wspólne zdjęcie, czy też pograć wspólnie w piłkarzyki, darta lub na konsoli. Na młodszych czekają gry planszowe, kolorowanki oraz zestawy farb i kredek do malowania.

Już jutro (wtorek) w ośrodku pojawią się Kamil Majkowski, Dawid Dzięgielewski, Artur Gieraga, a także Szymon Zgarda. Zapraszamy wszystkich kibiców na to oraz kolejne spotkania!

Więcej szczegółów na temat ośrodka, jak i informacje o poszczególnych wizytach piłkarzy znaleźć można na facebookowym profilu https://www.facebook.com/KibiceRazemMotorLublin/.

 
Kibice Razem Motor Lublin
ul. Noworybna 3
20-114 Lublin

Komentarze