poniedziałek, 5 lutego 2018, 20:58

Piłkarze Motoru rozpoczęli cykl wizyt w ośrodku Kibice Razem

IMG_20180205_182959Zawodnicy Motoru Lublin w składzie Marcin Burkhardt, Paweł Kaczmarek, Radosław Kursa, Kamil Oziemczuk oraz Paweł Socha, odwiedzili w poniedziałek ośrodek Kibice Razem, mieszczący się się przy ul. Noworybnej 3.

Podczas poniedziałkowej wizyty rada drużyny przekazała na ręce obecnych w ośrodku dzieci zakupioną przez zawodników Motoru konsolę do gier, która od dzisiaj dostępna będzie dla wszystkich gości ośrodka Kibice Razem.

W trakcie drugiego tygodnia ferii zimowych piłkarze Motoru odwiedzać będą lubelski ośrodek Kibice Razem każdego dnia. Ośrodek otwarty będzie od godziny 15:00, a zawodnicy pojawiać będą się w nim ok. 17:30. Podczas spotkań można będzie porozmawiać z zawodnikami, wziąć autograf, zrobić sobie wspólne zdjęcie, czy też pograć wspólnie w piłkarzyki, darta lub na konsoli. Na młodszych czekają gry planszowe, kolorowanki oraz zestawy farb i kredek do malowania.

Już jutro (wtorek) w ośrodku pojawią się Kamil Majkowski, Dawid Dzięgielewski, Artur Gieraga, a także Szymon Zgarda. Zapraszamy wszystkich kibiców na to oraz kolejne spotkania!

Więcej szczegółów na temat ośrodka, jak i informacje o poszczególnych wizytach piłkarzy znaleźć można na facebookowym profilu https://www.facebook.com/KibiceRazemMotorLublin/.

 
Kibice Razem Motor Lublin
ul. Noworybna 3
20-114 Lublin

Komentarze