wtorek, 6 lutego 2018, 19:02

Kup #KarnetNaAwans! Nominuj znajomych do zakupu karnetu i wygraj nagrody!

karnet na awans1 lutego rozpoczęła się sprzedaż karnetów na domowe mecze Motoru Lublin w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018. Kup #KarnetNaAwans i wspieraj żółto-biało-niebieskich w walce o powrót do II ligi!

Przed Motorem Lublin jedna z najważniejszych rund ostatnich lat. Nasz zespół będzie walczył o miejsce w II lidze, a zarazem powrót na piłkarska mapę Polski. Wierzymy, że nam się uda. Karnet na domowe mecze Motoru Lublin to nie tylko wejście na 9 spotkań rundy wiosennej. To przede wszystkim karnet na piłkarskie emocje. To #KarnetNaAwans!

#KarnetNaAwans – Nominuj znajomych do zakupu karnetu, wygraj klubowe gadżety z autografami piłkarzy!

W czasie dystrybucji karnetów zapraszamy wszystkich kibiców Motoru do zabawy w wyzwanie #KarnetNaAwans w mediach społecznościowych. Nabyłeś karnet na domowe mecze Motoru Lublin? Pochwal się znajomym i nominuj ich do zakupu własnych stałych wejściówek!

Zrób sobie zdjęcie lub nagraj filmik z karnetem i opublikuj na Facebooku, Twitterze bądź Instagramie z hashtagiem #KarnetNaAwans. Oznacz kolejne trzy osoby, których zadaniem będzie zakup karnetu i nominowanie kolejnych trzech kibiców do udziału w akcji.
 

KarnetNaAwans
W swoim poście ze zdjęciem/filmikiem możesz wykorzystać powyższą grafikę.
Wystarczy ją pobrać i wydrukować na kartce A4.

 
Kto wykona swoje zadanie, weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, czyli gadżetów z podpisami zawodników Motoru Lublin!

Im więcej postów pojawi się pod hashtagiem #KarnetNaAwans, tym ciekawsze nagrody rozlosujemy:

  • po przekroczeniu liczby 50 postów – 10 smyczy i 10 plakatów z autografami,
  • 100 postów5 kubków, 10 smyczy, i 20 plakatów z autografami,
  • 200 postów3 proporczyki z autografami, 5 kubków, 10 smyczy i 30 plakatów z autografami,
  • 300 postów3 archiwalne koszulki meczowe z autografami, 3 proporczyki z autografami, 5 kubków, 10 smyczy i 40 plakatów z autografami.

Pamiętajcie, że aby post mógł wziąć udział w konkursie, musi zostać opublikowany ze statusem publicznym!

fb

Akcja #KarnetNaAwans potrwa od 1 lutego do 9 marca 2018 roku. Po 9 marca klub stworzy listę wszystkich uczestników zabawy i rozlosuje pośród nich gadżety w liczbie odpowiedniej dla liczby postów pod hashtagiem. Jedna osoba może wygrać więcej niż jeden gadżet.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie internetowej klubu, a gadżety będzie można odbierać w siedzibie klubu na Arenie Lublin (ul. Stadionowa 1, 20-405 Lublin).

Tagi:
Komentarze