Kup bilet online
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
wtorek, 6 lutego 2018, 10:19

Nabór bramkarzy do roczników 1999-2003. Zostań golkiperem Motoru Lublin!

IMG_6063Motor Lublin prowadzi nabór bramkarzy do drużyn z roczników 1999-2003. Trening naborowy odbędzie się w poniedziałek, 12 lutego o godz. 14 na bocznym boisku Areny Lublin. Zbiórka dla kandydatów potrwa do godz. 13:30 na Arenie.

Akademia Piłkarska Motoru Lublin to największa szkółka piłkarska na Lubelszczyźnie. Ponad 500 dzieci trenuje pod okiem najlepszych fachowców w regionie. Efekty naszej codziennej pracy odzwierciedlają sukcesy naszych zespołów – w 2017 roku młodzi gracze Motoru sięgnęli m.in. po brązowy medal mistrzostw Polski trampkarzy starszych oraz juniorów młodszych, a także wiele tytułów mistrzowskich w ligach wojewódzkich.

Kandydatom na bramkarzy oferujemy możliwość występów w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-19 i U-17, a także Centralnej Ligi Trampkarzy Starszych U-15. To odpowiedniki piłkarskiej ekstraklasy w rozgrywkach młodzieżowych. Jesteśmy jedynym klubem na Lubelszczyźnie, który posiada drużyny juniorskie rywalizujące na poziomie ogólnopolskim.

Młodzi golkiperzy Motoru Lublin są pod stałą opieką Arkadiusza Onyszki – byłego znakomitego bramkarza, reprezentanta Polski (srebrny medal Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku), który bronił barw m.in. Legii Warszawa, Lecha Poznań czy Widzewa Łódź, a przez 11 lat gry w duńskiej ekstraklasie zyskał status legendy. Trener Onyszko prowadzi regularne treningi dla bramkarzy Akademii.

Obserwujemy lubelską piłkę młodzieżową, jednak zdajemy sobie sprawę, że w klubach z mniejszych miejscowości mogą występować utalentowani bramkarze, których jeszcze nie znamy. Ponadto na poniedziałkowym treningu mile widziani są zawodnicy z innych części Polski – mówi Piotr Zasada, koordynator Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin.

Nasza Akademia jest atrakcyjnym klubem dla utalentowanych zawodników. Zespoły Motoru rywalizują w ligach centralnych z najsilniejszymi drużynami w kraju, stwarzamy idealne warunki do rozwoju. Warto nam zaufać, o czym przekonał się choćby Szymon Rak. Pół roku temu przyszedł do Motoru ze Stali Mielec i ciężką pracą w żółto-biało-niebieskich barwach zasłużył na powołanie do reprezentacji Polski do lat 18, z którą za kilka dni zagra w turnieju towarzyskim w Hiszpanii – kończy szkoleniowiec.

Trening naborowy dla bramkarzy z roczników 1999-2003
Poniedziałek, 12 lutego 2018, godz. 14:00 na bocznym boisku Areny (zbiórka kandydatów na Arenie do 13:30)

Udział w treningu jest BEZPŁATNY.
Trening poprowadzi trener Arkadiusz Onyszko.

Kontakt:
Piotr Zasada (koordynator szkolenia Akademii) – tel. 500 177 408.

Zapraszamy!

Komentarze