poniedziałek, 12 lutego 2018, 10:30

Kurs na prawo jazdy w OSK Efekt przed zaostrzeniem przepisów

item-1
Od 4 czerwca 2018 roku „świeżo upieczonych” kierowców obowiązywać będą nowe, zaostrzone przepisy. To ostatni gwizdek, aby zdobyć prawo jazdy na starych zasadach po kursie w OSK Efekt z voucherem Motoru Lublin!

Zmiany, które wprowadzi nowelizacja Ustawy o kierujących pojazdami, dotyczą przede wszystkim kierowców, którzy po raz pierwszy w życiu odbiorą prawo jazdy kat. B. Takie osoby obowiązywać będzie między innymi:

  • dwuletni okres próbny, w czasie którego na kierowcę nakładane jest wiele ograniczeń,
  • jazda z naklejonym na auto „zielonym listkiem” przez 8 miesięcy,
  • dodatkowe limity prędkości,
  • obowiązkowy, dodatkowy kurs teoretyczny i szkolenie praktycznie po 4-8 miesiącach od chwili odebrania prawa jazda, płatne odpowiednio 100 zł i 200 zł,
  • zakaz podejmowania pracy jako kierowca przez 8 miesięcy.

Nowe przepisy będą obowiązywać wyłącznie kierowców, którzy odbiorą dokument prawa jazdy po 4 czerwca 2018 roku. To dobry moment, aby odbyć kurs na prawo jazdy u naszego Partnera, OSK Efekt i odebrać uprawnienia przed zaostrzeniem przepisów.

Przypominamy, że kibicom Motoru Lublin przysługuje 5% rabatu na kursy w OSK Efekt. Wystarczy udać się do siedziby klubu na Arenie Lublin (ul. Stadionowa 1, 20-405 Lublin) i odebrać specjalny voucher Motoru Lublin, który następnie należy przedstawić w biurze OSK Efekt podczas zapisów na wybrany kurs.

Lista rabatowanych kursów dostępna jest na stronie: http://motorlublin.eu/2017/09/15/osk-efekt-partnerem-wspierajacym-motoru-lublin/

Szkoląc się u naszego Partnera wspierasz Motor Lublin – OSK Efekt przekaże klubowi dodatkowe wsparcie finansowe za każdą osobę, który zapisze się na kurs z „motorowym” voucherem!

Tagi:
Komentarze