Kup bilet online
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
środa, 14 lutego 2018, 11:29

W środę sparing z Hetmanem Zamość

W rozegranym w lipcu ubiegłego roku sparingu Motor pokonał w Zamościu zespół Hetmana 3:1 (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W rozegranym w lipcu ubiegłego roku sparingu Motor pokonał w Zamościu zespół Hetmana 3:1 (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W środowy wieczór zespół Motoru Lublin rozegra kolejny mecz kontrolny. Żółto-biało-niebiescy zmierzą się w Zamościu z miejscowym Hetmanem.

Hetman Zamość to trzecia drużyna lubelskiej IV ligi. Podopieczni trenera Jacka Ziarkowskiego w przerwie zimowej rozegrali dwa sparingi – z czwartoligowym Kłosem Chełm (zwycięstwo 2:0) oraz występującą w tej samej klasie rozgrywkowej Tomasovią Tomaszów Lubelski (porażka 0:2). Jedna z zaplanowanych gier kontrolnych, w której zamościanie mieli zmierzyć się z Kryształem Werbkowice, musiała zostać odwołana z powodu obfitych opadów śniegu i problemów z odśnieżeniem sztucznej murawy w Zamościu.

W drużynie Hetmana Zamość występuje obecnie kilku zawodników, którzy mają za sobą występy w żółto-biało-niebieskich barwach. W poprzednich latach Motor reprezentowali m.in. Kacper Skrzypek, Przemysław Żmuda, Jakub Bednara, czy też Rafał Kycko. W kadrze zamojskiego zespołu znajduje się również wypożyczony z Motoru Lublin napastnik Michał Paluch. Bliski podpisania umowy z Hetmanem jest 23-letni obrońca Marcin Świech, który także w przeszłości był zawodnikiem lubelskiej drużyny.

Środowy sparing Motoru z Hetmanem rozegrany zostanie na boisku ze sztuczną murawą przy ulicy Królowej Jadwigi w Zamościu. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Komentarze