czwartek, 22 lutego 2018, 16:36

Sieć restauracji Jumi Zumi Sponsorem Motoru Lublin!

slajd-1a-1920x1080Z przyjemnością informujemy, iż sieć restauracji Jumi Zumi została nowym Sponsorem Motoru Lublin. Logo Jumi Zumi pojawi się na rękawkach strojów, w których żółto-biało-niebiescy będą rywalizować na trzecioligowych boiskach. Restauracja już niedługo otworzy swój pierwszy oddział w Lublinie, w CH Tarasy Zamkowe przy Al. Unii Lubelskiej 2.

Jumi Zumi to niedawno powstała sieć restauracji, oferująca nowoczesną kuchnię wietnamską. Nowy Sponsor Motoru Lublin zaprasza na egzotyczną podróż, pełną tradycyjnych wschodnich smaków, jak i autorskich, niepowtarzalnych potraw, których nie spotkacie nigdzie indziej.

Potrawy w Jumi Zumi przygotowują najlepsi kucharze wietnamscy z mistrzowskimi stopniami. Inspiracją w tworzeniu nowej jakości restauracji są tradycyjne smaki kuchni wietnamskiej oraz specyfika Dalekiego Wschodu: zapach, klimat i kultura.

Jumi Zumi wzięła swą nazwę od dwóch wietnamskich imion kobiecych. Jedno z nich jest uosobieniem tradycji, a drugie nowoczesności. Te dwie cechy odzwierciedlają działalność restauracji wyrażoną w haśle „Nowoczesność w tradycyjnym smaku”. „Jumi Zumi” to także okrzyk podkreślający wyjątkowy smak potrawy – określenie stosowane przy wydarzeniach kulinarnych w Azji.

W ofercie Jumi Zumi znajdą się m.in.:
– zupy (PHO z wołowiną i kurczakiem, BUN z bambusem, MIEZ z domową kurą);
– sałatki (sałatka z mango i krewetkami, sałatka z kwiatami lotosu, sałatka z liśćmi bananowca, sałatka Jumi Zumi z orzechami i delikatnie soczystą i ściętą wołowiną);
– kociołki Jumi Zumi (z owocami morza: krewetki, kalmary, ośmiornice, małże, kraby, paluszki krabowe, langusty, homary).

 
Strona internetowa: jumizumi.pl
Fanpage: facebook.com/jumizumieu

jumizumi

Tagi:
Komentarze