piątek, 23 lutego 2018, 12:14

Motor gra z Radomiakiem. Informacje organizacyjne dla kibiców

W lipcu ubiegłego roku Motor uległ w sparingu Radomiakowi 0:2 (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W lipcu ubiegłego roku Motor uległ w sparingu Radomiakowi 0:2 (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Informujemy, iż podczas dzisiejszego meczu sparingowego z Radomiakiem Radom dla kibiców otwarty będzie jedynie sektor F1 Areny Lublin. Wejście na stadion odbywać się będzie przez kołowroty F znajdujące się obok kas biletowych nr 1 i 2 (tuż obok Perła Sport Pubu). Bramy stadionu otwarte będą od godziny 16:30. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Motorowe energetyki z dołączoną wejściówką na dzisiejszy mecz z Radomiakiem w cenie 3 zł sprzedawane są w siedzibie klubu na Arenie Lublin (ul. Stadionowa 1) w godzinach 9:30-17:15 (wejście do siedziby od strony Parku Ludowego na wysokości parkingu C).

Spotkanie z Radomiakiem będzie przedostatnim sparingiem Motoru Lublin przed rundą wiosenną i pierwszym meczem na Arenie Lublin w 2018 roku. Sztab szkoleniowy zdecydował się na organizację sparingu na głównej płycie stadionu, by przed ligą zespół spokojnie mógł przestawić się na grę na boisku trawiastym. Zimą bowiem Motorowcy trenowali i sparowali wyłącznie na sztucznej murawie.

Radomiak Radom to, poza Górnikiem Łęczna, najwyżej notowany rywal żółto-biało-niebieskich w zimowym okresie przygotowawczym. Czwarty zespół II ligi walczy o awans na zaplecze Ekstraklasy. Podopieczni Jerzego Cyraka pół roku temu mierzyli się z lublinianami i zwyciężyli wówczas 2:0.

Relację tekstową z meczu śledzić będzie można na naszym profilu na Twitterze: https://twitter.com/MotorLublinSA.

Komentarze