piątek, 2 marca 2018, 19:48

Ostatni sprawdzian przed ligą. Motor zagra ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki

W poprzednim meczu kontrolnym Motor przegrał na Arenie Lublin z II-ligowym Radomiakiem 0:1 (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W poprzednim meczu kontrolnym Motor przegrał na Arenie Lublin z II-ligowym Radomiakiem 0:1 (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W sobotni wieczór Motor rozegra ostatni mecz sparingowy w zimowym okresie przygotowawczym. Na bocznym boisku Areny Lublin żółto-biało-niebiescy zmierzą się ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki w sezonie 2017/2018 występuje w rozgrywkach III ligi (gr. I). Po rundzie jesiennej drużyna prowadzona przez trenera Rafała Kleniewskiego zajmuje 11. miejsce w ligowej tabeli, mając w swoim dorobku 22 punkty zdobyte w 17 spotkaniach (bilans meczów: 6 zwycięstw, 4 remisy, 7 porażek).

W ubiegłą sobotę Świt zmierzył się w sparingu z II-ligowym Zniczem Pruszków. Górą w tym spotkaniu byli piłkarze z Pruszkowa, którzy na własnym terenie pokonali nowodworzan aż 6:3. Z kolei dzień wcześniej (23 lutego) Motor Lublin podejmował w meczu kontrolnym 4. zespół II ligi, Radomiaka Radom. Na głównej płycie Areny Lublin żółto-biało-niebiescy ulegli nieznacznie gościom z Radomia 0:1.

W kadrze Świtu znajduje się były zawodnik Motoru Lublin, Kamil Wolski. 21-letni napastnik trafił do Motoru przed startem sezonu 2012/2013 i bronił żółto-biało-niebieskich barw do czerwca 2016 roku (łącznie 55 występów i 4 bramki w meczach ligowych). Po raz ostatni w żółtej koszulce zagrał w finałowym meczu Wojewódzkiego Pucharu Polski 2015/2016, w którym Motor uległ po rzutach karnych Chełmiance Chełm (3:3 pd., k. 2-4).

Mecz kontrolny Motor Lublin – Świt Nowy Dwór Mazowiecki rozegrany zostanie w sobotę (3 marca) na bocznym boisku Areny Lublin. Początek spotkania o godzinie 17:00. Relację tekstową z meczu śledzić będzie można na naszym profilu na Twitterze: https://twitter.com/MotorLublinSA.

Przed meczem ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w godz. 15:30-16:45 w siedzibie klubu na Arenie Lublin prowadzona będzie sprzedaż karnetów na rundę wiosenną oraz biletów na spotkanie ligowe z Podhalem Nowy Targ.


Akademia Piłkarska Motor Lublin - razem budujemy przyszłość
Komentarze