piątek, 9 marca 2018, 16:28

Firma „Duńczyk” nowym Sponsorem Głównym Motoru Lublin!

Menadżer Firmy Duńczyk, Weronika Pasieczna oraz Prezes Zarządu Motor Lublin S.A., Leszek Bartnicki (fot. Tomasz Lewtak)

Menadżer Firmy Duńczyk, Weronika Pasieczna oraz Prezes Zarządu Motor Lublin S.A., Leszek Bartnicki (fot. Tomasz Lewtak)

Z przyjemnością informujemy, iż firma Przewóz Osób i Towarów Duńczyk „awansowała” w drabince biznesowej Motoru Lublin i została Sponsorem Głównym naszego klubu. Nową umowę o współpracy parafowała menadżer Firmy Duńczyk, Weronika Pasieczna oraz Prezes Zarządu Motor Lublin S.A., Leszek Bartnicki.

W ostatnim półroczu charakterystyczny logotyp naszego sponsora znajdował się na rękawkach trykotów pierwszej drużyny. W ramach podpisanej wczoraj umowy, w rundzie wiosennej logo trafi na centralne, główne miejsce z przodu koszulki, w której żółto-biało-niebiescy będą walczyli o awans do II ligi.

Przedłużenie sponsoringu jest kolejnym już wyrazem zaufania „Duńczyka” wobec Motoru. Nasza współpraca trwa nieprzerwanie od lipca 2015 roku. Firma przewozowa „Duńczyk” jest jednym z najstarszych członków Klubu Biznesu Motoru Lublin.

Serdecznie dziękujemy Firmie Duńczyk za okazane wsparcie i mamy nadzieję, że za kilka miesięcy wspólnie świętować będziemy kolejny sukces w historii naszego klubu.

DSC_1675

Firma Duńczyk istnieje na rynku od ponad piętnastu lat. Gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług transportowych. Firma posiada flotę bogato wyposażonych pojazdów do przewozu osób i paczek, dbając o to, by były w jak najlepszym stanie technicznym. Z tego też powodu, każdy bus przechodzi cotygodniowe badania techniczne. Wszystko to pozwala być do dyspozycji klientów w każdej sytuacji i każdym miejscu. Firma działa na terenie całego kraju i nie ogranicza się tylko jedynie do naszego regionu. Duńczyk oferuje przewozy zagraniczne z całej Danii i niemal całej Polski, dowożąc Klientów zawsze na czas!

Przewóz Osób i Towarów „Duńczyk”
ul. Witolda Chodźki 39/24
20-093 Lublin

Lublin: tel. +48 513 669 286, +48 733 669 286

Kopenhaga: tel. +45 409 222 14

e-mail: dunczyk@dunczyk.com
www.dunczyk.com

Tagi:
Komentarze