Karnety - jesień 2019
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
piątek, 9 marca 2018, 20:17

Wracamy do gry! W sobotę inauguracja rundy wiosennej

W sierpniu ubiegłego roku, w meczu inaugurującym sezon 2017/2018, żółto-biało-niebiescy przegrali na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ 0:1 (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W sierpniu ubiegłego roku, w meczu inaugurującym sezon 2017/2018, żółto-biało-niebiescy przegrali na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ 0:1 (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Na ten dzień lubelscy kibice czekali aż 112 dni. W sobotę o godz. 17:30 zawodnicy Motoru Lublin wracają do walki o awans do II ligi. Pierwszym rywalem żółto-biało-niebieskich w rundzie wiosennej będzie Podhale Nowy Targ, z którym lublinianie zmierzą się na Arenie Lublin.

Nasz zespół ma za sobą bardzo trudny okres przygotowawczy. Zawodnicy zgodnie przyznają, że dla większości z nich, to najciężej przepracowana zima w karierze. Wymagające treningi biegowe, siłowe czy zajęcia z zakresu sztuk walki mają zaprocentować w lidze doskonałym przygotowaniem fizycznym, które stało za świetnymi wynikami Motoru w rundzie wiosennej minionego sezonu. Trener Marcin Sasal rotował wówczas w składzie zaledwie kilkunastoma zawodnikami, a jego drużyna i tak potrafiła zwyciężyć w 14 na 16 spotkań.

Wiosna 2018 roku wygląda tym bardziej obiecująco, że sztab szkoleniowy będzie miał do dyspozycji aż 23 graczy, w tym cztery nowe nabytki. Żółto-biało-niebieski trykot zimą przywdział Marcin Burkhardt (były reprezentant Polski i MP z Legią Warszawa, ostatnio w Pogoni Siedlce), Szymon Zgarda (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Konrad Kasolik (Soła Oświęcim) i Andrzej Sobieszczyk (Puszcza Niepołomice).

Zimowe transfery dobrze wpasowały się w zespół. Dość powiedzieć, że decyzją trenera Sasala Marcin Burkhardt został mianowany nowym kapitanem zespołu. Jego doświadczenie i charyzma mają nieść drużynę do kolejnych zwycięstw.

Nasz sobotni rywal w tabeli III ligi (gr. IV) zajmuje 10. miejsce. Nowotarżanie w 17 meczach rozegranych jesienią zdobyli 23 punkty (6 zwycięstw, 5 remisów i 6 porażek) i do liderującego Motoru tracą już 12 „oczek”.

W sierpniu ubiegłego roku, w spotkaniu 1. kolejki, żółto-biało-niebiescy przegrali w Nowym Targu 0:1. Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się już jutro! Spotkanie Motor Lublin – Podhale Nowy Targ rozpocznie się o godzinie 17:30. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na Arenę Lublin! Kasy biletowe na stadionie otwarte będą już od 10:00.

Wszystkich tych, którzy z różnych powodów nie będą mogli pojawić się w sobotę na lubelskim stadionie serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji tekstowo-zdjęciowej na naszym profilu na Twitterze: https://twitter.com/MotorLublinSA.

 
MPK Lublin Bus Bonus

Komentarze