Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 21.09 w godz. 9:30-18:30, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
czwartek, 22 marca 2018, 20:31

Julien Tadrowski i Igor Korczakowski z wizytą w Przedszkolu nr 48 w Lublinie (zdjęcia)

W czwartkowe przedpołudnie Julien Tadrowski i Igor Korczakowski odwiedzili Przedszkole nr 48, mieszczące się przy ul. Leonarda 15 w Lublinie.

Podczas spotkania z przedszkolakami zawodnicy Motoru przybliżyli maluchom dyscyplinę sportową, jaką jest piłka nożna. Motorowcy zachęcali najmłodszych do aktywności ruchowej oraz zdrowego trybu życia, pokazując, iż sport, to sama przyjemność i dobra zabawa.

W trakcie wizyty przedszkolaki miały możliwość spróbowania swoich sił w zabawach z piłką oraz w rzutach karnych, wykonywanych pod czujnym okiem Julka i Igora. Nie brakowało również ciekawych pytań, z którymi poradzić musieli sobie nasi piłkarze.

Na koniec spotkania maluchy otrzymały zaproszenie do uczestnictwa w Piłkarskim Przedszkolu Motoru Lublin, a także do odwiedzenia piłkarzy na treningu oraz meczu.

fot. Tomasz Lewtak

Komentarze