Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
środa, 11 kwietnia 2018, 13:14

Firma ADAMF.PL nowym Partnerem Wspierającym Motoru Lublin

Z przyjemnością informujemy, iż lubelska firma ADAMF.PL została nowym Partnerem Wspierającym Motoru Lublin!

Firma ADAMF.PL istnieje od 1988 roku i specjalizuje się w zakresie prac ziemnych, robót drogowych, wyburzeń oraz transportu drogowego. Na przestrzeni lat firma poszerzała swoją ofertę na rynku usług budowlanych. Założycielem firmy i jednocześnie jej jedynym właścicielem po dziś dzień jest Adam Franczak.

Świadczymy usługi dla firm i klientów indywidualnych. Stawiamy przede wszystkim na jakość oraz terminowość wykonywanych usług dlatego stale rośnie grono naszych klientów. Kadrę pracowniczą stanowią wysoko wykwalifikowani operatorzy sprzętu budowlanego, kierowcy oraz doświadczona kadra nadzorcza.
 

Ogólny zakres usług wykonywanych przez ADAMF.PL można określić jako:

  • prace ziemne,
  • roboty drogowe,
  • roboty instalacyjne,
  • wyburzenia,
  • transport,
  • wynajem maszyn.

 


 
Adam Franczak EKO-ADAM PHU
Rudnik 32
20-258 Lublin

Kontakt:
tel./fax: +48 660 252 027
e-mail: adamf@adamf.pl

www.adamf.pl

Tagi:
Komentarze