Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
środa, 11 kwietnia 2018, 16:38

Remis juniorów starszych w wyjazdowym meczu z wiceliderem CLJ

(fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Cenny remis uzyskali młodzi zawodnicy Motoru Lublin występujący w drużynie U-19. Lublinianie podzielili się punktami w wyjazdowym spotkaniu z wiceliderem tabeli grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów, Cracovią.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Jasika: – Bardzo dobrze zaprezentowaliśmy się w pierwszej połowie spotkania. Skoczyliśmy na Cracovię, graliśmy wysoko i byliśmy zespołem lepszym, chłopcy biegali po boisku jak wściekli. Poskutkowało to tym, że w drugiej części meczu nieco opadliśmy z sił, spuściliśmy z tonu, jednak bez przeważania Cracovii. Szkoda dwóch sytuacji z pierwszej połowy – Rafał Dusiło w sytuacji sam na sam z bramkarzem lobem przeniósł piłkę nad poprzeczką, a Kamil Kumoch z rzutu wolnego trafił w słupek.

 
Centralna Liga Juniorów (grupa wschodnia) – 20. kolejka (mecz zaległy) | 11.04.2018, godz. 14:00, Kraków
Cracovia – Motor Lublin 0:0
 

Motor: Rojek – Kraśniewski, Cichocki, Dobrzyński, Kopyciński, Kłos (85′ Kożuchowski), Buczek, Kumoch, Jaśkiewicz (70′ Pęcak), Rak (70′ Rybak), Dusiło (80′ Pryliński)

Żółte kartki dla Motoru: Kłos, Buczek, Kożuchowski

 
W najbliższą niedzielę (15 kwietnia, godz. 12:00) w ramach 23. kolejki Centralnej Ligi Juniorów Motor zmierzy się na bocznym boisku Areny Lublin z Resovią.

Komentarze