piątek, 13 kwietnia 2018, 21:01

Motor Lublin na Moto Session, klubowe gadżety w Lombardach Amsterdam oraz sprzedaż biletów na mecze z Unią i Spartakusem

Motor Lublin na Lubelskim Święcie Motoryzacji Moto Session, klubowe gadżety dostępne do kupienia w Lombardach Amsterdam oraz szczegóły dotyczące sprzedaży biletów na mecze z Unią Tarnów i Spartakusem Daleszyce – o tym wszystkim przeczytacie w tym poście!

Motor Lublin zaprasza na Lubelskie Święto Motoryzacji Moto Session

W tym roku na targach Moto Session obecny będzie Motor Lublin! Na stoisku naszej drużyny zakupicie klubowe gadżety, bilety na mecze z Unią Tarnów oraz Spartakusem Daleszyce, a w niedzielę także spotkacie zawodników naszego zespołu. W sobotę (14.04) będziemy obecni w godz. 11:00-14:00, a dzień później (15.04) w godz. 10:00-17:00.

Zapraszamy! Klubowe stoisko będzie mieścić się w hali C Targów Lublin S.A. (ul. Dworcowa 11), w okolicach wejścia.

Lubelskie Święto Motoryzacji Moto Session to przede wszystkim połączenie targów z emocjonującymi wydarzeniami towarzyszącymi. To nowości prezentowane przez dealerów, zapierające dech w piersi pokazy i ciekawostki z branży. To jedyna taka impreza na Lubelszczyźnie, podczas której można być naprawdę blisko motoryzacji.

Więcej szczegółów na stronie http://motorlublin.eu/2018/04/10/zapraszamy-na-lubelskie-swieto-motoryzacji-moto-session/.

AKTUALIZACJA 14.04
Informujemy, iż z przyczyn organizacyjnych stoisko Motoru Lublin nie pojawi się na targach w dniu 15.04. Dziękujemy wszystkim sympatykom klubu, którzy odwiedzili nas na stoisku w sobotę i przepraszamy za niedogodności.

moto18_HD do filmiku


Klubowe gadżety dostępne w Lombardach Amsterdam

Bluzy, koszulki, szaliki, smycze, naklejki, czapki – te oraz inne gadżety nabywać można już nie tylko w siedzibie klubu na Arenie Lublin, ale także w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d oraz przy Placu Dworcowym 4. Przypominamy, iż w Lombardach Amsterdam prowadzona jest także sprzedaż wejściówek na spotkania żółto-biało-niebieskich.

Szczegółowy asortyment gadżetów znaleźć można na stronie http://motorlublin.eu/sklep/.


 


Sprzedaż biletów na mecze z Unią Tarnów i Spartakusem Daleszyce

Bilety na mecz 23. kolejki III ligi: Motor Lublin – Unia Tarnów (sobota, 14 kwietnia, godz. 17:30, Arena Lublin) oraz na spotkanie 25. kolejki III ligi: Motor Lublin – Spartakus Daleszyce (środa, 25 kwietnia, godz. 19:00, Arena Lublin) nabywać można:

– online na stronie bilety.motorlublin.eu;
– w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6D i Placu Dworcowym 4 – całodobowo;
– w siedzibie klubu na Arenie Lublin – codziennie w dni robocze w godz. 9:30-16:30, a także we wtorek 24.04 w godz. 9:30-19:00;
– w kasach biletowych Areny Lublin – tylko w dni meczowe od godz. 10:00.

Przypominamy, iż ceny biletów w przedsprzedaży są niższe, niż ceny wejściówek w dniu meczu.

Szczegółowy cennik biletów znaleźć można na stronie motorlublin.eu/bilety.

Komentarze