Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - codziennie w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz we wtorek 29.05 w godz. 9:30-18:30, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
sobota, 21 kwietnia 2018, 18:09

Młodzi Motorowcy wygrywają z Polonią Warszawa i kontynuują dobrą passę

Żółto-biało-niebiescy wiosną nie ponieśli żadnej porażki w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-19 (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W rozegranym w sobotę w Warszawie meczu 24. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-19 zespół Motoru Lublin pokonał stołeczną Polonię 2:1.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Jasika: – Pierwszą połowę mieliśmy pod całkowitą kontrolą. Do przerwy prowadziliśmy 2:0 i do 60. minuty wydawało się, że taki będzie cały mecz, jednak Polonia w drugiej połowie zaczęła grać agresywniej, co przekładało się na dużą liczbę nieczystych, a nawet brutalnych fauli. Spotkanie przez to zrobiło się bardziej nerwowe. Bramka dla gospodarzy po rzucie karnym odebrała nam trochę pewności i w końcówce bardziej broniliśmy wyniku, niż próbowaliśmy strzelić gola, jednak udało się nam spokojnie utrzymać korzystny rezultat do końca meczu. Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo i myślę, że trzeba pochwalić chłopaków przede wszystkim za realizację założeń, bo mieliśmy na ten mecz swój pomysł i w 100% go zrealizowaliśmy. Wielkie brawa dla całej drużyny, bo zagraliśmy kolejne spotkanie dobrze w defensywie, realizowaliśmy wszystko, co ćwiczyliśmy przez cały tydzień i trzeba się z tego cieszyć.

Centralna Liga Juniorów (grupa wschodnia) – 24. kolejka | 21.04.2018, godz. 15:00, Warszawa
Polonia Warszawa – Motor Lublin 1:2 (0:2)
Kacper Łoś 65′ (k.) – Piotr Kożuchowski 22′, Rafał Dusiło 40′

Motor: Rojek – Kopyciński, Cichocki, Kraśniewski, Kożuchowski, Kłos, Kumoch (85′ Florek), Buczek, Rybak (55′ Pęcak), Dusiło (70′ Niewiński), Pryliński (60′ Jaśkiewicz)

Żółte kartki dla Motoru: Buczek, Pęcak, Jaśkiewicz, Rojek

W najbliższą środę (25 kwietnia) Motor zmierzy się na bocznym boisku Areny Lublin ze Zniczem Pruszków w zaległym meczu 19. kolejki ligowej. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.