niedziela, 22 kwietnia 2018, 17:58

Porażka juniorów młodszych z Karpatami Krosno

(fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Juniorzy młodsi Motoru Lublin przegrali w meczu 7. kolejki CLJ U-17 z zespołem Karpat Krosno 1:4.

Pomeczowy komentarz trenera Mirosława Komara: – Mecz źle się dla nas rozpoczął, bo szybko straciliśmy dwie bramki. Mieliśmy potem chwile dobrej gry, były sytuacje do zdobycia kontaktowego gola, ale nie potrafiliśmy ich wykończyć. Niestety w pierwszej połowie rywale dołożyli jeszcze dwie bramki, w tym jedną po rzucie karnym podyktowanym za dotknięcie piłki ręką. Uważam jednak, że wynik jest nieadekwatny, bo w drugiej połowie kontrolowaliśmy grę, dłużej operowaliśmy piłką i znów mogliśmy zdobyć kilka trafień. Gdyby ktoś przyszedł na boisko w drugiej części gry, to mógłby się zastanawiać kto wygrywa. Nie jest to jednak dla nas żadne usprawiedliwienie.

Centralna Liga Juniorów U-17 (grupa D) – 7. kolejka | 22.04.2018, godz. 14:00, Krosno
Karpaty Krosno – Motor Lublin 4:1 (4:0)
Gol dla Motoru: P. Zbiciak 56′

Motor: Ukalisz (41′ Grzywaczewski) – Baryła, Lis, P. Zbiciak, P. Drozd – Rejmak, M. Drozd, Futrzyński (49′ Serwin), Banach (41′ Bednarczyk), Łysiak (65 Graczyk) – Zając.

Żółta kartka dla Motoru: Drozd.

W następnej kolejce młodzi lublinianie zagrają na wyjeździe z KKP Koroną Kielce (sobota, 28 kwietnia, godz. 14).