Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
środa, 25 kwietnia 2018, 21:40

Kolejne zwycięstwo młodych Motorowców

(fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W zaległym meczu 19. kolejki Centralnej Ligi Juniorów zespół Motoru Lublin pokonał na własnym terenie Znicz Pruszków 3:1.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Jasika: – Spotkanie ze Zniczem kosztowało nas wiele nerwów. Rozpoczęcie meczu opóźniło się o ponad pół godziny, co nie wpłynęło za dobrze na naszą koncentrację. Zaczęliśmy dobrze, udało się nam szybko strzelić bramkę, ale granie wysokim pressingiem przed pierwsze 15-20 minut spotkania kosztowało nas wiele sił. Od początku drugiej połowy zaczęliśmy jednak znów grać lepiej. Strzeliliśmy bramkę na 2:0 po szybkim kontrataku, podobnie jak gola na 3:1. Trzeba się cieszyć z tego zwycięstwa, ponieważ kosztowało nas ono wiele wysiłku.

Centralna Liga Juniorów (grupa wschodnia) – 19. kolejka (mecz zaległy) | 25.04.2018, godz. 17:50, boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – Znicz Pruszków 3:1 (1:0)
Szymon Rak 8′ (k.), Rafał Dusiło 55′, Kryspin Florek 90’+4 – Konrad Marusiak 82′

Motor: Rojek – Kożuchowski, Cichocki, Dobrzyński, Kopyciński, Pęcak (65′ Niewiński), Buczek, Kłos, Jaśkiewicz (55′ Pryliński), Rak (70′ Kraśniewski), Dusiło (80′ Florek).

Żółta kartka dla Motoru: Rafał Dobrzyński.

W najbliższą niedzielę (29 kwietnia, godz. 16:00) żółto-biało-niebiescy podejmować będą w Lublinie drużynę Progresu Kraków.