środa, 25 kwietnia 2018, 16:24

Spotkanie z „Motorowcami” na piątkowym otwarciu Jumi Zumi


Już 27 kwietnia w Tarasach Zamkowych oficjalne otwarcie pierwszej w Lublinie restauracji Jumi Zumi. Od godz. 19.30 w lokalu na sympatyków Motoru Lublin czekać będą prezes klubu Leszek Bartnicki, trenerzy Piotr Zasada i Arkadiusz Onyszko oraz pomocnik pierwszej drużyny, Marcin Burkhardt.

Restauracja Jumi Zumi w Tarasach Zamkowych serwować będzie kuchnię wietnamską, wzbogaconą o własne kompozycje smakowe. Potrawy przygotowywane będą przez najlepszych azjatyckich kucharzy. Inspiracją w tworzeniu dań są tradycyjne smaki wschodniej kuchni oraz specyfika Dalekiego Wschodu, jego zapach, klimat i kultura.

W ofercie restauracji będą m.in.: tradycyjna wietnamska zupa Pho na oryginalnym bulionie, aromatyczne dania mięsne z ryżem lub makaronem, jak również oryginalne kompozycje ze świeżych owoców morza. Nie zabraknie oczywiście świeżych i wyraźnych smaków, niecodziennych połączeń oraz dużej ilości przypraw i warzyw.

Nowa na mapie Tarasów Zamkowych restauracja to nie tylko obietnica pysznego, egzotycznego jedzenia. Jumi Zumi jest również członkiem Klubu Biznesu Motoru Lublin oraz jednym z naszych Sponsorów. Z tej okazji 27 kwietnia o godz. 19.30 w lokalu pojawi się jedna z głównych postaci Motoru – Marcin Burkhardt, a także prezes klubu i trenerzy. Będzie można porozmawiać z nimi, zdobyć autograf czy pamiątkowe zdjęcie, a także nabyć klubowe pamiątki.

Restauracja Jumi Zumi mieści się w strefie restauracyjnej Tarasów Zamkowych na poziomie +1. Serdecznie zapraszamy!

Tagi:
Komentarze