Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
sobota, 28 kwietnia 2018, 18:20

Zwycięstwo last minute! Motor pokonuje MKS Trzebinia po bramkach w końcówce spotkania. Debiut Jakuba Buczka w pierwszej drużynie

(fot. twitter.com/lbartnicki)

W meczu 26. kolejki III ligi Motor Lublin pokonał w Trzebini miejscowy MKS 2:1 po bramkach Artura Gieragi i Dmytro Kozbana. W zespole żółto-biało-niebieskich zadebiutował Jakub Buczek, młody zawodnik z rocznika 1999.

Gole dla żółto-biało-niebieskich w meczu padały w ostatnich minutach spotkania. Najpierw w 90. minucie piłkę do bramki MKS-u posłał Artur Gieraga. Siedem minut później piłkę meczową wykorzystał Dmytro Kozban, który po dośrodkowaniu Kaczmarka i przedłużeniu Gieragi umieścił ją w siatce bramki gospodarzy.

W spotkaniu z MKS-em w pierwszym zespole Motoru zadebiutował Jakub Buczek, zawodnik z rocznika 1999. Miał on swój udział przy golu na 1:1, gdyż to on zapoczątkował całą akcję bramkową dobrym podaniem na skrzydło. Jakub Buczek, to kolejny junior Motoru Lublin, który debiutuje w ostatnich dniach w pierwszej drużynie. W ubiegłą środę w spotkaniu ligowym ze Spartakusem Daleszyce po raz pierwszy w seniorskim zespole zagrał Kamil Kumoch.

 
III liga – 26. kolejka | 28.04.2018, godz. 16:00, Trzebinia
MKS Trzebinia – Motor Lublin 1:2 (1:0)
Mateusz Stanek 17′ – Artur Gieraga 90′, Dmytro Kozban 90’+7
 

Motor: Socha – Michota, Tadrowski, Gieraga, Słotwiński, Majkowski (46′ Dzięgielewski), Kamiński (78′ Buczek), Tymosiak (63′ Zgarda), Oziemczuk (63′ Kozban), Kaczmarek, Nowak

Żółte kartki dla Motoru: Dzięgielewski, Michota

 
W następnym spotkaniu ligowym żółto-biało-niebiescy zmierzą się na Arenie Lublin z Sołą Oświęcim. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 5 maja o godz. 19:00.

Podczas meczu z Sołą prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie. Szczegóły na stronie http://motorlublin.eu/2018/05/02/zbiorka-karmy-i-innych-produktow-dla-schroniska-dla-bezdomnych-zwierzat-w-lublinie-podczas-meczu-z-sola-oswiecim/.

Komentarze