Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 13:48

Michał Budzyński odchodzi z Motoru Lublin

Michał Budzyński podczas jednego z treningów Motoru Lublin (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Obrońca Motoru Lublin, Michał Budzyński, nie będzie dłużej reprezentował żółto-biało-niebieskich barw. Umowa 29-letniego zawodnika została dzisiaj rozwiązana za porozumieniem stron.

Michał Budzyński trafił do Motoru przed startem sezonu 2017/2018. W barwach lubelskiego klubu zagrał w dwóch meczach ligowych oraz w jednym spotkaniu pucharowym (ze Stalą Poniatowa), w którym udało mu się raz wpisać na listę strzelców.

Serdecznie dziękujemy Michałowi za występy w naszej drużynie, równocześnie życząc samych sukcesów w dalszej karierze piłkarskiej.

Komentarze