Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
czwartek, 10 maja 2018, 21:27

Przybić „piątkę” w Skawinie. Motor gra z Wiślanami Jaśkowice


Nietypowo – bo w piątek – piłkarze Motoru Lublin rozegrają mecz 28. kolejki III ligi z Wiślanami Jaśkowice. Żółto-biało-niebiescy chcą odnieść na boisku w Skawinie (gdzie Wiślanie rozgrywają domowe mecze) piąte kolejne zwycięstwo w lidze. Początek spotkania o godz. 17.

Odkąd drużynę Motoru przejął trener Piotr Zasada, lublinianie nie zaznali smaku porażki. Ich łupem padł JKS Jarosław, Spartakus Daleszyce, MKS Trzebinia oraz Soła Oświęcim. Zespół w czterech spotkaniach zdobył 11 bramek i komplet punktów. To bilans, na który z utęsknieniem czekali wszyscy sympatycy Motoru. „Piątkę” Motorowcy spróbują przybić w starciu na trudnym terenie w Skawinie, gdzie czekają już Wiślanie Jaśkowice.

To drużyna, która gra dobrze u siebie. Jest tam specyficzne boisko – powiedział przed meczem Konrad Nowak. Specyfika stadionu Wiślan polega na nietypowym rozmiarze płyty boiska, która jest bardzo wąska i jednocześnie długa, co premiuje grę długimi piłkami z pominięciem linii pomocy. – Oglądaliśmy mecz Wiślan ze Stalą Rzeszów i mamy pojęcie na temat tego jak wygląda ich gra. Najważniejsze, żebyśmy nie stracili bramki, a sami zdobyli ją szybko – dodaje kapitan Motoru.

Kolejną przeszkodą przed piątkowym spotkaniem wydaje się być odległość między Lublinem a Skawiną. Motorowców czeka jeden z najdłuższych wyjazdów sezonu – do pokonania autokarem mają aż 340 kilometrów, co może odbić się szczególnie na początkowej fazie gry. – Nie możemy jednak szukać wymówek i narzekać na długą podróż, że kolej obok jeździ, że dzwony w kościele za głośno biją… – mówił Marcin Burkhardt. – Jesteśmy profesjonalistami i musimy podchodzić do tego ze stuprocentowym zaangażowaniem. Jedziemy po trzy punkty – przyznawał pomocnik Motoru.

Motor spotkaniem z Wiślanami rozpocznie tygodniowy „maraton” meczów. W środę o godz. 17 żółto-biało-niebiescy muszą rozegrać zaległe, wyjazdowe spotkanie 19. kolejki z Podlasiem Biała Podlaska, zaś już w sobotę czeka ich domowa batalia z Wisłą Sandomierz (godz. 19, Arena Lublin).

Już teraz zapraszamy wszystkich sympatyków Motoru Lublin na to ostatnie spotkanie. Szczegóły na temat dystrybucji biletów dostępne są na stronie: bilety.motorlublin.eu.

Komentarze