sobota, 12 maja 2018, 16:47

Motor przegrywa ze Stalą Mielec

Za tydzień żółto-biało-niebiescy zmierzą się w Lublinie z Resovią (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W sobotnim meczu 10. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17 zespół Motoru Lublin uległ w Mielcu miejscowej drużynie Stali 0:1.

Bramka dająca zwycięstwo gospodarzom padła w 56. minucie spotkania.

Pomeczowy komentarz trenera Rafała Weja: – Do przerwy graliśmy bardzo dobrze i mądrze. Utrzymywaliśmy się przy piłce i mieliśmy pełną kontrolę nad spotkaniem. Stwarzaliśmy sobie sytuacje po stałych fragmentach gry, może nie stuprocentowe, ale bramkowe. Do przerwy było 0:0. Druga połowa była całkiem inna. Graliśmy nerwowo, mieliśmy dużo niecelnych podań, przez co przeciwnik zaczął się nakręcać i zagrażać naszej bramce. W jednej akcji piłkarz Stali minął już naszego bramkarza, ale nasz obrońca zdążył jeszcze zaasekurować. My w dalszym ciągu tworzyliśmy sobie sytuacje po stałych fragmentach gry. W 56. minucie spotkania zawodnik Stali dośrodkowywał spod linii autowej tak szczęśliwie, że piłka od dalszego słupka wpadła do bramki. Był to tak zwany centrostrzał. Po takim golu przegrywamy mecz. Podsumowując, druga połowa ze wskazaniem na Stal, pierwsza zdecydowanie nasza, jednak nie wystarczyło to, aby wywieźć dzisiaj z Mielca zdobycz punktową.

Centralna Liga Juniorów U-17 (grupa D) – 10. kolejka | 12.05.2018, godz. 14:00, Mielec
Stal Mielec – Motor Lublin 1:0 (0:0)
? 56′

Motor: Grzywaczewski – Góralski, Baryła (78′ Lis), Zbiciak B., Kotko, Babicz (25′ Zając), Drozd M., Zbiciak P. (41′ Sobstyl), Rzepecki (61′ Drozd P.), Bednarczyk, Karczewski (41′ Serwin)

Żółte kartki dla Motoru: brak

W przyszłą sobotę (19 maja, godz. 12:00) żółto-biało-niebiescy podejmować będą na własnym terenie zespół Resovii.