Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
piątek, 25 maja 2018, 19:34

Z czystymi głowami do Chełma. Motor gra z Chełmianką

(fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Piłkarze Motoru Lublin w sobotę wybiorą się do Chełma, gdzie w ramach 30. kolejki III ligi rozegrają mecz z miejscową Chełmianką. W meczu z biało-zielonymi ważniejsza od formy sportowej będzie forma psychiczna.

Żółto-biało-niebiescy musieli wyczyścić głowy po porażce z Wisłą Sandomierz. Podopieczni Piotra Zasady przegrali w sobotę na Arenie Lublin 0:1, choć goście w całym meczu oddali tylko jeden celny strzał – ten bramkowy. Zespół przez większość spotkania „walił głową w mur” i nie potrafił pokonać dobrze broniącego Patryka Drzymały. Po ostatnim gwizdku kibice zarzucali zawodnikom złe podejście do meczu. W Chełmie ma się to zmienić.

Jak zapowiadał w mediach trener Zasada, do Chełma żółto-biało-niebiescy jadą skupiając się przede wszystkim na aspektach wolicjonalnych. Motorowcy chcą z Chełmianką „wybiegać” i dosłownie wywalczyć swoje zwycięstwo. Trzy punkty są drużynie potrzebne w gonitwie za prowadzącą w tabeli Resovią, która wyprzedza Motor o cztery punkty.

Gracze Chełmianki Chełm są w trudniejszej sytuacji – do lidera tracą siedem punktów, a zespół trapi zmęczenie. Biało-zieloni w dwóch poprzednich spotkaniach musieli grać w osłabieniu (z Podlasiem w dziewiątkę przez ponad półgodziny, z Resovią przez dwadzieścia minut w dziesiątkę). W dodatku kilku zawodników boryka się z drobnymi urazami. Gospodarzom sobotniego meczu na pewno nie zabraknie jednak motywacji. Tylko trzy punkty pozwolą pozostać im w walce o awans.

Początek sobotniego spotkania Chełmianki Chełm z Motorem Lublin o godz. 17 w Chełmie. Natomiast już w środę o godz. 19 na Arenie Lublin odbędzie się spotkanie 31. kolejki pomiędzy żółto-biało-niebieskimi a Wólczanką Wólka Pełkińska. Informacje na temat sprzedaży biletów na to spotkanie dostępne są na stronie: http://motorlublin.eu/2018/05/21/ruszyla-przedsprzedaz-biletow-na-mecz-z-wolczanka-wolka-pelkinska/


Komentarze