Karnety - jesień 2019
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
poniedziałek, 18 czerwca 2018, 16:05

Maksymilian Cichocki z profesjonalnym kontraktem


Profesjonalny kontrakt z Motorem Lublin podpisał Maksymilian Cichocki. Dla wychowanka naszego klubu to pierwsza tego typu umowa w karierze.

Maksymilian Cichocki urodził się 9 września 1999 roku. Przez większość minionego sezonu występował w zespole juniorów starszych Motoru. W Centralnej Lidze Juniorów U-19 zaliczył 25 spotkań, w których dwukrotnie trafił do bramki. Jego nominalną pozycją jest środek obrony.

Pod koniec rozgrywek zaczął regularnie grać w pierwszym zespole. Debiut zaliczył w meczu 30. kolejki z Chełmianką Chełm. Od razu zapracował na pewne miejsce w pierwszym składzie. Młody zawodnik w trudnym dla klubu momencie stał się ważnym elementem defensywy. Zagrał w pięciu meczach (cztery w pełnym wymiarze czasowym), w których zanotował jedną asystę i jedną bramkę.

Gol Maksa w 85. minucie dał żółto-biało-niebieskim zwycięstwo z Wólczanką Wólka Pełkińska (gol od 1:14):

Asysta Cichockiego przy bramce Konrada Nowaka w Chełmie (podanie na początku materiału):

Komentarze