Karnety - jesień 2019
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
wtorek, 19 czerwca 2018, 14:40

Kapitan Chełmianki zawodnikiem Motoru Lublin

Nowy zawodnik żółto-biało-niebieskich Michał Wołos i Prezes Zarządu Motoru Lublin Leszek Bartnicki (fot. Tomasz Lewtak)

Motor Lublin dokonał pierwszego transferu przed sezonem 2018/2019. W kolejnych rozgrywkach żółto-biało-niebieski zespół reprezentować będzie środkowy obrońca Michał Wołos, który ostatnio występował w Chełmiance Chełm i był jej kapitanem.

Wołos urodził się 20 sierpnia 1994 roku we Włodawie. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w miejscowej Włodawiance, skąd przeniósł się do Widoku Lublin. W piłce seniorskiej debiutował w 2013 roku jako zawodnik Polonii Przemyśl (wówczas III liga). Następnie reprezentował czwartoligowy Orion Niedrzwica Duża oraz trzecioligową Lubliniankę. Od sezonu 2016/2017 grał w Chełmiance Chełm. W minionym sezonie w biało-zielonych barwach zagrał w 32 meczach i zdobył 1 bramkę. Na poziomie III ligi łącznie wybiegł na boisko w 80 meczach.

Serdecznie witamy Michała w Motorze Lublin i życzymy samych dobrych występów!

Komentarze