Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 21.09 w godz. 9:30-18:30, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
czwartek, 21 czerwca 2018, 13:48

Radosław Kursa, Michał Paluch i Marcin Michota z nowymi umowami

Radosław Kursa, Michał Paluch i Marcin Michota związali się dzisiaj z Motorem Lublin nowymi umowami.

Pierwszym z zawodników, którzy przedłużyli dzisiaj swoje kontrakty z Motorem Lublin jest urodzony 12 stycznia 1989 roku w Puławach Radosław Kursa. 29-letni defensor w ubiegłym sezonie wystąpił w 16 spotkaniach ligowych (11 meczów w pełnym wymiarze czasowym), w których dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców.

 
Zwycięska bramka Radosława Kursy z wyjazdowego meczu z Orlętami Radzyń Podlaski (bramka od 2:42):

 
W przyszłym sezonie w brawach Motoru występował będzie także Michał Paluch. Urodzony 14 lutego 1994 roku w Lublinie zawodnik jest wychowankiem naszego klubu. W swojej dotychczasowej karierze piłkarskiej 24-letni napastnik występował m.in. w Górniku Łęczna, Wiśle Puławy, czy też Siarce Tarnobrzeg, z której na początku 2015 roku trafił ponownie do Motoru Lublin. Przez ostatni rok przebywał na wypożyczeniu w IV-ligowym Hetmanie Zamość, gdzie w trakcie całego sezonu 2017/2018 udało mu się zdobyć 23 bramki. Gdyby nie wycofanie się Włodawianki Włodawa z IV-ligowych rozgrywek Paluch miałby na swoim koncie nie 23, a 30 trafień (w anulowanym meczu Włodawianka Włodawa – Hetman Zamość, który zakończył się wynikiem 2:10 strzelił 7 goli).

 
Jedna z bramek Michała Palucha strzelona dla zespołu Hetmana Zamość:

 
Urodzony 8 lipca 1997 roku w Lublinie Marcin Michota jest wychowankiem Cisów Nałęczów. Występujący na pozycji prawego obrońcy 20-letni zawodnik do Motoru trafił w 2009 roku i od tego czasu nieprzerwanie jest związany z naszym klubem. W ubiegłym sezonie zagrał w 27 spotkaniach żółto-biało-niebieskich w rozgrywkach III ligi (14 meczów w pełnym wymiarze czasowym).

Komentarze